Blat roboczy do kuchni

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Blat roboczy do kuchni

Post autor: Kawowa »

Skąd wziąć materiały, takie jak płyty meblowe, potrzebne do wykonania blatu roboczego do kuchni?
Znacie może jakieś hurtownie, gdzie można coś takiego kupić?
Pan Strach
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Blat roboczy do kuchni

Post autor: Anita12 »

A znasz hurtownię Stolarz w Opolu?
Tu jest do nich dokładniejszy namiar: płyty meblowe i mają w swojej ofercie przede wszystkim akcesoria meblowe, które mogą się przydać właśnie przy takich inwestycjach, jakie planujesz, a więc przy budowie blatu roboczego czy też po prostu do budowy mebli.
No i co ważne, nie musisz mieć firmy, żeby u nich kupować :)
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Blat roboczy do kuchni

Post autor: Aleksandra »

fajne mają blaty do fakt .
Zuzzanna
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: ndz lis 28, 2021 11:43 pm

Re: Blat roboczy do kuchni

Post autor: Zuzzanna »

moim zdaniem najlepszy jest granitowy, sama taki mam i sobie bardzo chwalę, takze polecam
żiżka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr cze 23, 2021 2:40 pm

Re: Blat roboczy do kuchni

Post autor: żiżka »

Moim zdaniem najładniejsze są blaty drewniane i kamienne, kocham takie naturalne materiały. Kamień jest jednak drogi, także drewno okazuje się najsensowniejszym wyborem i my właśnie do siebie do domu wybraliśmy blat drewniany, dębowy. Piękny blat drewniany na wymiar wykonała nam częstochowska firma JM Mebel System. Doskonale się spisali, blat jest piękny i solidny, ładnie współgra z drewnianymi elementami wystroju kuchni, powoduje że kuchnia wygląda ciepło i klimatycznie :)
Ewa G.
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn paź 04, 2021 11:41 am

Re: Blat roboczy do kuchni

Post autor: Ewa G. »

Ja przeglądając inspiracje w Internecie zakochałam się w blatach drewnianych :) Dlatego z tej samej płyty meblowej mam zrobiony stół do jadalni i blat kuchenny, co moim zdaniem wygląda bardzo fajnie. Generalnie ja bardzo mocno inspirowałam się pomysłami ze strony strefaplyt.pl <naruszenie regulaminu forum> i od nich mam wspomniane płyty meblowe ;)
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 286
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Blat roboczy do kuchni

Post autor: Martis04 »

Też jestem fanem drewnianych blatów, kamienne są według mnie zbyt zimne, nieprzytulne.
alenka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:27 am

Re: Blat roboczy do kuchni

Post autor: alenka »

Blat roboczy w kuchni to niezmiernie ważna sprawa, warto zadbać by był odpowiednio obszerny :) wychodzę z założenia, ze tego typu produkty warto zamawiać u producentów, którzy robią takie meble na wymiar. Tu warto na pewno zajrzeć do sklepu https://stolywood.pl/. Na stronie znajduje się kreator, za pomocą którego można sobie samodzielnie zaprojektować taki blat czy stół :) wysoka jakość drewna, rozsądne ceny, terminowa realizacja zamówień.
ODPOWIEDZ