Wypoczynek w ogrodzie - jakie meble?

Pomysły na piękne meble do ogrodu.
Meble drewniane, rattanowe, hamaki, ławeczki, bujane fotele i inne pomysły na oryginalne meble do ogrodu. Rozmowy o urządzaniu przestrzeni przed domem.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Wypoczynek w ogrodzie - jakie meble?

Post autor: Kawowa »

Zastanawiam się jakie meble wybrać jeśli chodzi o wypoczynek w ogrodzie.
Myślałam o zwykłych leżakach, ale może podpowiecie jakieś inne, nie mniej wygodne, ale bardziej oryginalne pomysły?
Pan Strach
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Wypoczynek w ogrodzie - jakie meble?

Post autor: Anita12 »

A ja myślę, że nie warto rezygnować ze sprawdzonej, wygodnej formy i lepiej poszukać oryginalnych pomysłów w szczegółach.
Świetnym przykładem są takie leżaki: http://www.meble.ogrodowe.net/lezaki/le ... uksja.html - wygodne jak klasyczne, ale przyciągają wzrok kolorem.
Tu fotka:
Obrazek
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Wypoczynek w ogrodzie - jakie meble?

Post autor: Aleksandra »

piękne, sama bym na takim poleżała .
sylwia4012
Zaglądacz forumowy
Posty: 36
Rejestracja: ndz sty 19, 2014 11:04 am

Re: Wypoczynek w ogrodzie - jakie meble?

Post autor: sylwia4012 »

Jeśli szukasz czegoś oryginalnego to ja ci polecam zdecydowanie taki spam . Jest wygodny, oryginalny kształtem i do tego pasuje wszędzie. Mozesz też dokupić do niego stół, fotele, krzesła oraz sofę.
Ostatnio zmieniony śr sie 27, 2014 3:24 pm przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: złamanie regulaminu
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Wypoczynek w ogrodzie - jakie meble?

Post autor: kalioppe »

Podpowiem Ci jeszcze, że warto zawczasu pomyśleć o jakiś zadaszeniu.
Bardzo fajnie sprawdzają się np. wiaty w stylu tych: http://ogrodosfera.pl/wiaty-garaze-drewniane. Jeśli pogoda nie dopisuje, o co u nas niestety nietrudno, można się spokojnie schować pod wiatką. Warto o tym pomyśleć już zawczasu, jeszcze zanim zagospodarujemy cały ogród.
RudaMaryla
Zaglądacz forumowy
Posty: 60
Rejestracja: śr sty 08, 2014 7:49 pm

Re: Wypoczynek w ogrodzie - jakie meble?

Post autor: RudaMaryla »

Bardzo fajny leżaczek. Ja ostanio chciałam w konkursie Ogrodolandii wygrać taki drewniany, co u nich prawie 400 zł kosztuje, ale cóż... może innym razem. Dosyć mam badziewia z sieciówek, niestety, wytrzymują sezon lub dwa, a stan poszycia materiałowego woła o pomstę do nieba już po pierwszym sezonie :)
Ostatnio zmieniony pn wrz 01, 2014 2:52 pm przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: złamanie regulaminu
Ostrowski45
Świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: czw paź 02, 2014 6:15 am

Re: Wypoczynek w ogrodzie - jakie meble?

Post autor: Ostrowski45 »

Do ogrodu bardzo podobają mi się meble ratanowe. Fakt są droższe, ale za to jak się prezentują.
Thea33
Bywalec
Posty: 127
Rejestracja: śr paź 15, 2014 11:16 am

Re: Wypoczynek w ogrodzie - jakie meble?

Post autor: Thea33 »

Dwa tygodnie temu w weekend byliśmy na ostatnim grillu w tym sezonie u współpracownika mojego męża. Kurcze! Ależ mają piękny ogród!

Przede wszystkim uwagę przykuwają meble z prawdziwego drewna, stylizowane na rustykalne, ale bardzo w klimacie. Nadają takiej sielskości temu miejscu, szczególnie, że właściciele są zapalonymi hodowcami wszelakich drzewek ozdobnych i owocowych. Ale najbardziej mnie urzekła niewielka szklarnia: http://ogrodosfera.pl/szklarnie-ogrodowe , wkomponowana pomiędzy te drzewka, gdzie jeszcze dojrzewały ostatnie pomidory. Przepiękny widok!
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Re: Wypoczynek w ogrodzie - jakie meble?

Post autor: Pumpilka »

Dla mnie ogród to miejsce, gdzie się wypoczywa maksymalnie,
ale i spędza czas z rodziną czy z przyjaciółmi,
więc muszę mieć: wygodny stół, leżankę do opalania się, jakieś krzesła,
albo np ławki ogrodowe, jak z takich prostych, do postawienia przy ognisku http://www.mebleogrody.pl/22-lawki-ogrodowe-balkonowe (chodzą mi ostatnio po głowie)

i to by mi wystarczyło:)
Załączniki
lawka-ogrodowa-balkonowa-lola.jpg
lawka-ogrodowa-balkonowa-lola.jpg (8.91 KiB) Przejrzano 12119 razy
Pyzata
Zuzzanna
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: ndz lis 28, 2021 11:43 pm

Re: Wypoczynek w ogrodzie - jakie meble?

Post autor: Zuzzanna »

ja lubię meble klasyczne, drewniane i wiklinowe, takie najlepiej wyglądają w ogrodzie
ODPOWIEDZ