Jak urządzić letni ogródek w kawiarni?

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Jak urządzić letni ogródek w kawiarni?

Post autor: Aleksandra »

Jak urządzić letni ogródek w kawiarni?
Jakies parasole można tanio dostać od producentów piwa np? i gdzie pytać?
I jak rozwiązać kwestię stołów żeby nie kupowac kantahar drewnianych , których po sezonie nie będę miała gdzie zmieścić?
Pan Strach
boom99
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sob lut 08, 2014 10:19 am

Re: Jak urządzić letni ogródek w kawiarni?

Post autor: boom99 »

Jeśli w takiej kawiarni serwujesz piwo konkretnej marki to chyba możesz się do nich zwrócić z pytaniem o parasol:)
A co do stołów, to najlepiej wybierz albo klasyczne stoliki drewniane z takich metal na nogach + drewno na blacie, albo np. wygodne stoły składane - jak tu, które po sezonie możesz schowac gdziekolwiek bez straty cennego restauracyjnego miejsca.

A poza tym sa mocne, wytrzymałe, długo posłużą.
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Jak urządzić letni ogródek w kawiarni?

Post autor: Kawowa »

Rzeczywiście fakt, że są to stoły składane dużo ułatwia, zwłaszcza gdy zależy nam na zaoszczędzeniu miejsca podczas magazynowania tych mebli.
Z miejsc, gdzie warto zajrzeć, żeby zamówić coś takiego, mogę podpowiedzieć to: krzeslabankietowe.pl
Znajdziesz tam zresztą także krzesła bankietowe, które przydają się w gastronomii.l
Wszystkie meble posiadają niezbędne atesty oraz gwarancję, więc masz pewność, że jest to dobra inwestycja.
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Jak urządzić letni ogródek w kawiarni?

Post autor: Dorota40 »

oba pomysły mi sie podobają :)
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Jak urządzić letni ogródek w kawiarni?

Post autor: kalioppe »

Jeszcze jedna praktyczna wskazówka. Pomyśl o odkomarzaniu ogródka. Jeśli komary będą tak szalały jak w zeszłym roku, bez tego się nie obejdzie. To ważne, zwłaszcza jeśli Twoja kawiarnia jest położona w otoczeniu drzew czy krzewów.
Znajoma korzystała z usług tej firmy: greenstyle.compl/odkomarzanie-warszawa/ i sobie chwaliła. Zerknij na tę ofertę, bo to naprawdę ważna rzecz.
Awatar użytkownika
Brodacz876
Zaglądacz forumowy
Posty: 87
Rejestracja: pt cze 20, 2014 12:11 pm

Re: Jak urządzić letni ogródek w kawiarni?

Post autor: Brodacz876 »

kalioppe pisze:Jeszcze jedna praktyczna wskazówka. Pomyśl o odkomarzaniu ogródka. Jeśli komary będą tak szalały jak w zeszłym roku, bez tego się nie obejdzie. To ważne, zwłaszcza jeśli Twoja kawiarnia jest położona w otoczeniu drzew czy krzewów.
Znajoma korzystała z usług tej firmy: greenstyle.compl/odkomarzanie-warszawa/ i sobie chwaliła. Zerknij na tę ofertę, bo to naprawdę ważna rzecz.
Myśle że jesteśmy w stanie sami to zrobić, nie trzeba wynajmować całej firmy do tego ;) wystarczy kilka środków zakupionych w sklepach :)
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Jak urządzić letni ogródek w kawiarni?

Post autor: Dorota40 »

Brodacz coś ty - próbowałam, na komary to potrzebna jest ekipa rzeźników a nie samodzielne prysku prysku .
radek84
Zaglądacz forumowy
Posty: 26
Rejestracja: pn wrz 22, 2014 9:29 pm

Re: Jak urządzić letni ogródek w kawiarni?

Post autor: radek84 »

Słyszałem, że na komary dobre są pewne eukaliptusy. Nie wiem, które dokładniej lecz kiedyś ogrodnik polecał mi gdybym robił sobie altankę. :P.
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Jak urządzić letni ogródek w kawiarni?

Post autor: dzoana »

Trzeba też pomyśleć o różnych sprzętach i akcesoriach kuchennych. Jeśli chodzi o wyposażenie restauracji to polecam Wam także Sklep Technica. W ich ofercie znajdziecie między innymi profesjonalne miksery: https://sklep.technica.pl/miksery/mikse ... -gold-line . Warto zapoznać się z nimi bliżej.
ODPOWIEDZ