Niedrogie i stylowe dodatki do łazienki

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Niedrogie i stylowe dodatki do łazienki

Post autor: Kawowa »

W jakich sklepach można kupić niedrogie, ale estetyczne dodatki do łazienek?
Chodzi głównie o takie elementy jak pojemniki na mydło czy kubki do szczoteczek itp.
Pan Strach
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Niedrogie i stylowe dodatki do łazienki

Post autor: Anita12 »

A zaglądałaś do Black Red White?
Tu jest ich oferta akcesoriów łazienkowych: http://www.dekoracje.brw.com.pl/akcesoria-lazienkowe/
Myślę, że znajdziesz tam coś w dobrej cenie.
Całkiem fajnie wyglądają poszczególne produkty, jak np.
Obrazek
artystka
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: pn sie 19, 2013 9:13 am

Re: Niedrogie i stylowe dodatki do łazienki

Post autor: artystka »

Widziałam fajne dodatki do łazienki, ale w gigantycznych jak dla mnie cenach. Czy ktoś z Was inwestował np. 700 zł. na szczotkę do toalety??? Czy czyści lepiej niż taka za 50 zł.? Jestem po prostu ciekawa... Wiem, ze pewnie chodzi o materiał z jakiego została wykonana itd... i że są ludzie których na to stać...
Kilka przykładów luksusu w łazience:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Margo
Zaglądacz forumowy
Posty: 18
Rejestracja: śr lip 01, 2015 6:43 pm

Re: Niedrogie i stylowe dodatki do łazienki

Post autor: Margo »

Dodatki wnoszą fajny klimat.Też mam w łazience sporo drobiazgów :) z tym że ja lubię dodatki w ciepłych odcieniach
Agata Malinowska
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: śr gru 03, 2014 1:57 pm

Re: Niedrogie i stylowe dodatki do łazienki

Post autor: Agata Malinowska »

A ja z kolei się zastanawiam nad takimi dodatkami, jak jakieś fajne kubeczki czy szkatułki, w których mogłabym trzymać, np. pędzle do makijażu czy cienie do powiek: http://puderek.com.pl/pedzle-kavai/1576 ... warzy.html. Takie pojemniki nie dość, że chronią te pędzle przed zanieczyszczeniami to jeszcze tworzą ciekawe, kolorowe wrażenie w łazience, a na pewno porządkują przestrzeń.
Może wiecie, gdzie znajdę jakieś eleganckie, nie chińskie, pojemniki do łazienki?
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Niedrogie i stylowe dodatki do łazienki

Post autor: Kobite »

Łazienka jesli chodzi o koszty remontu jest po kuchni najdroższym pomieszczeniem, więc mowa o niedrogich dodatkach jest dość optymistyczna moim zdaniem. Fajny kosztorys jest tutaj przedstawiony w artykule - http://www.zleceniabudowlane24h.pl/jaki ... ienki.html myślę, że jak ktoś będzie się przymierzał do remontu to może pomyśleć o czymś podobnym, żeby koszty go nie zaskoczyły.
żiżka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr cze 23, 2021 2:40 pm

Re: Niedrogie i stylowe dodatki do łazienki

Post autor: żiżka »

ja podbiłam moje meble łazienkowe ciekawymi gałkami ceramicznymi, teraz jest taki fantastyczny wybór, ze łatwo coś ładnego znaleźć, takie drobiazgi maja znaczenie i potrafią zmienic wygląd mebla
kowalDobra
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn kwie 19, 2021 8:56 am

Re: Niedrogie i stylowe dodatki do łazienki

Post autor: kowalDobra »

Jakiś sztuczny kwiatek na parapecie jak masz okno i będzie git :D Albo dekoracyjny trzymak do papieru : D
ODPOWIEDZ