Biurowy przepych?

Meble biurowe: reprezentacja, wnętrza, propozycje.
Fotele do biura, krzesła, szafy i regały, przechowywanie dokumentów, designerskie propozycje na nowoczesne biuro. Po prostu: firmowe klimaty.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Biurowy przepych?

Post autor: Dorota40 »

Biurowy przepych - jest ok, czy świadczy o nowobogackim podejściu w takim negatywnym wydżwięku ?
Pan Strach
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Biurowy przepych?

Post autor: Aleksandra »

ja zdecydowanie bardziej wolę biurowy minimalizm, tak, żeby było w biurze praktycznie i funkcjonalnie, bez nowobogactwa ...
boom99
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sob lut 08, 2014 10:19 am

Re: Biurowy przepych?

Post autor: boom99 »

Zgadzam się, meble minimalistyczne są bardzo fajne, zwłaszcza w wydaniu biurowym.
Ciekawe meble z tej kategorii są teraz w przecenie do 70% w Black Red White (tutaj do pooglądania: http://www.brw.com.pl/biurka_stoly_biurowe/).
Ale tylko do wyczerpania zapasów, więc jak coś urządzacie to warto się sprężyć.
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Biurowy przepych?

Post autor: Martis04 »

Dokładnie, minimalizm jest najlepszy. Warto zainwestować w szafę która jest duża i pojemna. Odradzam kupowania dużej ilości mebli. ;)
Awatar użytkownika
MałaMo
Świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: czw sie 25, 2016 7:17 pm

Re: Biurowy przepych?

Post autor: MałaMo »

Jeśli biuro to najlepiej mi się kojarzy minimalizm co do mebli. Całość można ograć dodatkami, byle nie przesadzić.
Nie wygrasz, dopóki nie nauczysz się przegrywać.
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Biurowy przepych?

Post autor: enigmaa »

Jestem tego samego zdania, nie lubię przepychu. Dla mnie w biurze powinno być nowocześnie, wygodnie i funkcjonalnie.
Preferuje takie meble biurowe jakie są w sklepie internetowym http://www.mikomal.pl/
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 386
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Biurowy przepych?

Post autor: niewazne »

Osobiscie nie podobają mi sie biura w bardzo pstrokatych kolorach. Faktycznie takie pomieszczenia mogą nie prezentować się zbyt elegancko. Dobrze jest moim zdaniem postawić na klasyke
biel
brąz
szarości
Jesli kolory to jedynie w detalach - biuro takie będzie wygladało bardziej profesjonalnie i wystrój ni znudzi się po latach. Poza tym mocne kolory mi osobiście przeszkadzają w pracy.

Eleganckich mebli biurowych polecam poszukać na stronie https://www.luxuryproducts.pl/wloskie-m ... urowe.html W sklepie mozna kupić meble biurowe włoskiej produkcji. Jeśli szukacie mebli najwyższej jakości, to na pewno znajdziecie je na tej stronie.
Obrazek
ODPOWIEDZ