Stylowa kawiarnia - jak urządzić?

Stylowe dekoracje do wnętrz domowych.
Od serwetek, obrusów, świeczników, firanek po większe domowe dekoracje do domu, mieszkania i wnętrz loftowych. Dekoracje nowoczesne, tradycyjne, w stylu retro, vintage i z nutką pomysłów z mroźnej Skandynawii. Pomysł na piękne wnętrze.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Stylowa kawiarnia - jak urządzić?

Post autor: Anita12 »

Czym kierować się przy wyborze mebli i innych elementów dekoracji do kawiarni?
Chciałabym, żeby to było klimatyczne miejsce.
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Stylowa kawiarnia - jak urządzić?

Post autor: Kawowa »

Wybierz jakieś fajne krzesła bankietowe i do tego dobierz stoły składane (żeby móc manewrować z ilością wolnej przestrzeni jeśli zajdzie taka potrzeba).
Tu masz fajną ofertę: krzeslabankietowe.pl bo możesz wybrać dowolne kolory tapicerki i ramy krzesła, do tego dobrać kolor blatu stołu.
Mają tam też dedykowane tekstylia, takie jak pokrowce na krzesła, więc możesz wybrać coś stylowego.
alexandra8
Świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: czw cze 26, 2014 10:12 am

Re: Stylowa kawiarnia - jak urządzić?

Post autor: alexandra8 »

Ja bym poszła w fototapety. Ważne, żeby wyróżnić Twoją kawiarnię od innych a tyle jest teraz różnych wzorów fototapet, że można sobie dopasować praktycznie do każdego wystroju. Fajnym rozwiązaniem jest też druk na szkle. Mi sie ta koncepcja bardzo podoba sama myślę o czymś takim do mojej kuchni.
Ostatnio zmieniony ndz lip 13, 2014 9:46 pm przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: złamanie regulaminu
żiżka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr cze 23, 2021 2:40 pm

Re: Stylowa kawiarnia - jak urządzić?

Post autor: żiżka »

piękne są takie w retro stylu, lubię takie z meblami w stylu art deco, zresztą to teraz bardzo modny sty wnętrzarski
brutus
Stały bywalec
Posty: 154
Rejestracja: pt wrz 11, 2015 9:06 am

Re: Stylowa kawiarnia - jak urządzić?

Post autor: brutus »

Ja też poszłabym w fototapetę. Na jedną ścianę dałabym piękną, efektowną tapetę z akcentem kawowym: https://innetapety.pl/
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Stylowa kawiarnia - jak urządzić?

Post autor: Gemma »

Myślę, że fajną opcją jest urządzenie kawiarni w stylu vintage, wiele mebli można znaleźć na stronach z ogłoszeniami. Z drugiej strony warto czasem zmienić wystrój, wtedy powstaje problem, co zrobić ze starymi meblami. O tym, jak sobie z tym poradzić można przeczytać tutaj https://ostrolecki24.pl/20220303467125/ ... tare-meble. Jest kilka opcji, można sprzedać, albo oddać:)
KasiaKorczyk
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 12:03 pm

Re: Stylowa kawiarnia - jak urządzić?

Post autor: KasiaKorczyk »

polecam przejść się po ikei, coraz częściej można tam zobaczyć przykładowe aranżacje miejsc komercyjnych
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Stylowa kawiarnia - jak urządzić?

Post autor: dzoana »

Warto także wiedzieć, gdzie można zakupić materiały do wykończenia wnętrz Warszawa: https://artcorestudio.pl/ . Widziałam ostatnio, że ten sklep jest bardzo dobrze wyposażony. Myślę, że ich oferta może zaciekawić także Was.
ODPOWIEDZ