Oryginalny stół do kuchni - jaki?

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Wszystkodlawnetrza
Zaglądacz forumowy
Posty: 96
Rejestracja: pt paź 26, 2012 1:03 pm
Lokalizacja: Polska - mam na forum nadprzyrodzone moce:)

Oryginalny stół do kuchni - jaki?

Post autor: Wszystkodlawnetrza »

To miejsce na polecenie innym najciekawszych, i tych najbardziej oryginalnych stołów kuchennych - które z nich pasowałyby do kuchni najlepiej?
Stoły kuchenne w wielu odsłonach.
Pan Strach
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Oryginalny stół do kuchni - jaki?

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Ostatnio dużą popularnością cieszą się stoły szklane!

Wbrew pozorom ceny nie są wygórowane.
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Oryginalny stół do kuchni - jaki?

Post autor: Aleksandra »

Szklany wyglądają super, ale drewno wydaje mi się co do stołów kuchennych jakieś takie "wytrzymalsze".
Zwłaszcza jak ma się w domu gang małych rozrabiaków..
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Oryginalny stół do kuchni - jaki?

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Stoły szklane są wykonywane rzecz jasna ze szkła hartowanego - są wytrzymałe jak szyby samochodowe :) Dziecku raczej byłoby trudno zniszczyć taki stół.
Awatar użytkownika
Forek25
Zaglądacz forumowy
Posty: 22
Rejestracja: wt lis 13, 2012 1:17 pm

Re: Oryginalny stół do kuchni - jaki?

Post autor: Forek25 »

jest kilka opcji aby mieć oryginalny stół.

Można też pomyśleć o jakimś stole ratanowym z takimi samymi krzesłami. i tak opcja jest chyba najtańsza.
Ostatnio zmieniony śr lis 14, 2012 3:46 pm przez Wszystkodlawnetrza, łącznie zmieniany 1 raz.
Mag.da
Świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: śr lut 06, 2013 12:48 pm

Re: Oryginalny stół do kuchni - jaki?

Post autor: Mag.da »

Stół powinien pasować do całej reszty, musi nawiązywać czymś do wystroju. Kolorem, materiałem, kształtem. Oryginalnie będzie wyglądał stół drewniany w jakimś odważnym kolorze - może burgund albo szaro-niebieski. Wszystko zależy od wnętrza. Co do formy to bym nie szalała bo dzisiaj Ci się podoba szklany stół z aluminiowymi nogami, ale co za kilka lat kiedy Ci się znudzi? Ze stołem z drewna zawsze można pokombinować - chociażby przemalować. Za drewnianym stołem przemawia też cena - jest duży wybór. Jeśli chcesz oryginalny stolik ze szkłem to trzeba wydać dużo więcej - przynajmniej z mojego doświadczenia. No nie wspominając już o designerskich meblach, których ceny zaczynają się od kilku tysięcy. A tak można sobie samemu ozdobić stół jak się znudzi i będzie jedyny w swoim rodzaju. Nim kupiliśmy nowy stół (fajny duży na 12 osób, zamówienie zrealizowali na czas przed wigilią - Sandow firma się nazywa) właśnie stary został przemalowany i wyglądał uroczo. Także zachęcam do wykorzystania własnej inwencji!!
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Oryginalny stół do kuchni - jaki?

Post autor: siedemosiemdwa »

Jeśli mowa o oryginalnych (w znaczeniu - nietypowych) stołach, to najbardziej odjechanym pomysłem, jaki widziałam, jest zrobienie stołu ze starych drzwi :D Oczywiście pasuje to tylko do niektórych stylizacji ;-)

Stoły szklane? Mam wrażenie, że muszą być trudne do utrzymania w czystości, pewnie wszędzie widać poodciskane paluchy? ;P
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Oryginalny stół do kuchni - jaki?

Post autor: katarynka »

mniejszy problem z utrzymaniem czystości, ale ja to miałabym cały czas wrażenie, że to szkło się potłucze i jeśli miałabym kupować teraz stół do kuchni bo bardzo podoba mi się ten styl...z resztą pewnie też stwierdzicie, ze jest przepiękny :P
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Oryginalny stół do kuchni - jaki?

Post autor: siedemosiemdwa »

Katarynko chciałam obejrzeć, czym się tak zachwycasz, ale niestety link nie działa :( A szkoda, bo rozbudziłaś moją ciekawość, cóż wspaniałego znalazłaś, że jesteś pewna, iż wszyscy się zachwycimy :)
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Oryginalny stół do kuchni - jaki?

Post autor: katarynka »

teraz powinien działać, ale nie umiem zedytować posta, więc cytuję go poniżej :P
katarynka pisze:mniejszy problem z utrzymaniem czystości, ale ja to miałabym cały czas wrażenie, że to szkło się potłucze i jeśli miałabym kupować teraz stół do kuchni to najlepiej taki jak ten tutaj bo bardzo podoba mi się ten styl...z resztą pewnie też stwierdzicie, ze jest przepiękny :P
ODPOWIEDZ