Pościel dla nastolatka - jak dla dorosłego?

Aranżacja pokoju dziecka, zabawki , meble bezpieczne dla najmłodszego pokolenia, kołyski, biurka, lampki, dywaniki i inne wyposażenie, które po prostu musi się znaleźć w pokoju dziecka. Plus kolorowe dekoracje, którą budzą uśmiech!

Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pomysł na prezent do pokoju dziecka.
Ola30N
Zaglądacz forumowy
Posty: 39
Rejestracja: śr mar 26, 2014 7:48 pm

Pościel dla nastolatka - jak dla dorosłego?

Post autor: Ola30N »

Pościel dla nastolatka - już jak dla dorosłego czy jeszcze z motywami z jakichs kreskówek ?
Pan Strach
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Re: Pościel dla nastolatka - jak dla dorosłego?

Post autor: Pumpilka »

Nie no dla nastolatka to juz kreskówki odpadają na pościelach - za chwilę będzie dziewczyny zapraszał, więc bez przesady ;)
Pooglądaj sobie te pościele i prześcieradła: dekoria i najlepiej ostateczną decyzję co do wyboru zostaw nastolatkowi, w końcu jego pokój, jego spanie, niech ma.
Awatar użytkownika
Brodacz876
Zaglądacz forumowy
Posty: 87
Rejestracja: pt cze 20, 2014 12:11 pm

Re: Pościel dla nastolatka - jak dla dorosłego?

Post autor: Brodacz876 »

Jezu, jak ma ochote na kreskówki to kup mu taką :) ja mam 20 lat i mimo to dalej czasem spię pod moją pościelą w Tygryski :D
magnacharta
Zaglądacz forumowy
Posty: 17
Rejestracja: śr sie 20, 2014 8:36 am

Re: Pościel dla nastolatka - jak dla dorosłego?

Post autor: magnacharta »

Poszukajcie może czegoś razem w sieci, to chyba najlepsza opcja. Pozwolić dorastającemu dziecku samodzielnie decydować też uczy i pokazuje, że masz odpowiednie podejście, tj. nie traktujesz go/jej niepoważnie.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Pościel dla nastolatka - jak dla dorosłego?

Post autor: designerka »

Ja kupiłabym jakąś stonowaną. Przyjdzie do niego kolega (albo koleżanka), zobaczy pościel w misie i go wyśmieje. Ja nigdy nie miałam pościeli z postaciami z bajek, tylko wtedy tego nie było. Teraz są ogólnodostępne ale raczej nadają się dla kilkulatka.
Kaska32
Zaglądacz forumowy
Posty: 89
Rejestracja: pn sty 28, 2013 2:22 pm

Re: Pościel dla nastolatka - jak dla dorosłego?

Post autor: Kaska32 »

Jak lubi to niech śpi z misiami :), dziewczyny powiedzą, ze to słodkie :), więc mozna z tego zrobic atut!
ODPOWIEDZ