Wasze ulubione rozrywki w domu

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Wasze ulubione rozrywki w domu

Post autor: Kawowa »

Które z domowych rozrywek lubicie najbardziej?
Chodzi mi o takie rzeczy, które można robić w rozciągniętym dresie, bez wychodzenia z domu, w niedzielne popołudnie.
Pan Strach
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Wasze ulubione rozrywki w domu

Post autor: Anita12 »

Ja ostatnio gram w Rising Cities i właściwie jak mam jakiekolwiek wolne chwile to włączam gierkę.
Dokładniej chodzi mi o tą: dogrypl/rising-cities
Podoba mi się to, że nie jest to taka niewymagająca myślenia gra, ale raczej coś co trochę bardziej angażuje te zwoje mózgowe.
Jak ktoś lubi ambitniejsze strategie, to ta mu się spodoba.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Wasze ulubione rozrywki w domu

Post autor: siedemosiemdwa »

Moja ulubiona rozrywka to przede wszystkim czytanie, ale lubię także oglądanie filmów etc. Co prawda czytam przede wszystkim powieści beletrystyczne, ale zdarza mi się także czytać artykuły na temat lokata czy obligacje korporacyjne - porady na teksterzy.pl (to akurat jeden z moich ulubionych serwisów). Często też sięgam po artykuły na temat różnych produktów żywnościowych - to po czytaniu moje największe hobby.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Wasze ulubione rozrywki w domu

Post autor: kangurka »

Ja też bardzo lubię czytać, nie tylko zresztą książki, ale i artykuły na różnego rodzaju stronach, skupiających się wokół tematów takich jak zdroe odżywianie się i sport.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Wasze ulubione rozrywki w domu

Post autor: siedemosiemdwa »

Przyznam, że też sporo czytam na temat zdrowego odżywiania się i coraz częściej dochodzę do wniosku, że błędnie niektórzy postrzegają zdrowe jedzenie jako jedzenie nudne i dietetyczne.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Wasze ulubione rozrywki w domu

Post autor: kangurka »

To prawda. Zdrowe jedzenie niewiele wspólnego ma zarówno z dietą, jak i nudą. Jeżeli tylko chcemy możemy wyczarować z niego wiele przepysznych dań.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Wasze ulubione rozrywki w domu

Post autor: kalioppe »

Hm, no ja kiedy mam sporo wolnego czasu najbardziej lubię chyba siedzieć w necie.
Mam ulubione stronki, na które muszę codziennie zajrzeć, bo inaczej jestem chora.
Teraz np. siedzę na stronce: accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/poznan/hotel-poznan.htm i szukam noclegu w Poznaniu. Nie wyobrażam sobie, jakbym miała to załatwić bez dostępu do sieci.
MariuszWegrzyn
Świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: pn paź 13, 2014 6:32 pm

Re: Wasze ulubione rozrywki w domu

Post autor: MariuszWegrzyn »

Oglądanie filmów. Jeśli masz dobry telewizor z kinem domowym, do tego rozpalony kominek, to relaks jest pewny.
Awatar użytkownika
Brodacz876
Zaglądacz forumowy
Posty: 87
Rejestracja: pt cze 20, 2014 12:11 pm

Re: Wasze ulubione rozrywki w domu

Post autor: Brodacz876 »

Uwielbiam robić zakupy w internecie, ostatnio wyczaiłem super serwis, na którym można za bardzo niską kwotę kupić różne ubrania, moją uwagę przykuła kolekcja river island, która jest o wiele tańsza niż w sklepie stacjonarnym :)
Ostatnio zmieniony pn paź 27, 2014 4:55 pm przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: złamanie regulaminu
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Wasze ulubione rozrywki w domu

Post autor: kangurka »

Ja też jestem fanką internetowych zakupów, choć staram się generalnie z nimi nie przesadzać :)
ODPOWIEDZ