Aranżacja kabiny prysznicowej

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
sylwia4012
Zaglądacz forumowy
Posty: 36
Rejestracja: ndz sty 19, 2014 11:04 am

Aranżacja kabiny prysznicowej

Post autor: sylwia4012 »

W jednej z łazienek kabina prysznicowa zaplanowana jest tak, że będą zamontowane tylko szklane drzwi, a cała reszta będzie wyłożona płytkami. Tutaj znalazłam ciekawe płytki ścienne nexterio.pl/14917,14916,14916,Plytki_Plytki-scienne.html . Zastanawiam się tylko nad tym czy lepiej utrzymać te płytki w tym samym kolorze co reszta łazienki (jest biała), czy może lepiej kabinę wypełnić jakimś kontrastem (np. intensywna czerwień). Jak sądzicie?
Pan Strach
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Aranżacja kabiny prysznicowej

Post autor: Kobite »

Mi się zdecydowanie podobają kabiny szklane, które niekoniecznie muszą mieć na szybie jakieś wzory. Tutaj akurat można zobaczyć kilka ciekawych projektów. Łazienka akurat to rzecz bardzo indywidualna i praktycznie pomimo, ze nie ma tam wielu elementów to wykończenie jej w odpowiedni sposób, żeby przyjemnie się z niej korzystało wcale nie jest takim prostym zadaniem. Natomiast warto być na bieżąco bo też pojawia się bardzo dużo ciekawych elementów wystroju. :-)
meblonista
Zaglądacz forumowy
Posty: 56
Rejestracja: wt paź 15, 2013 2:20 pm

Re: Aranżacja kabiny prysznicowej

Post autor: meblonista »

Takie rozwiązanie w kabinie prysznicowej mam i ja i jestem bardzo zadowolona. Nie chciałam mieć wanny, a w razie awarii drzwi łatwiej jest je wymienić, niż całą kabinę. Do takiej aranżacji polecam wysoki brodzik, do którego możemy napuścić trochę wody i tak jak ja to robię, zrobić pranie ręczne :)

W tym przypadku dodałabym kontrast, ponieważ cała biała łazienka jest ładnie rozświetlona,
a kolorowe kafelki wewnątrz kabiny dodałyby jej nieco charakteru :)
ODPOWIEDZ