Kuchenne akcesoria w prezencie ślubnym?

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
kowalDobra
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn kwie 19, 2021 8:56 am

Re: Kuchenne akcesoria w prezencie ślubnym?

Post autor: kowalDobra »

Jak najbardziej! Szczególnie jak młode małżeństwo szykujące dom/mieszkanie to już w ogóle. Polecam zapyutać czego im brakuje. Jest takie przeświadczenie, że prezent ma być niespodzianką i osoba obdarowywana powinna nie wiedzieć co dostanie, a ja uważam, że to złe podejście i nie ma nic złego w zapytaniu kogoś co by chciał/a dostać :D:) No chyba, że DOSKONALE wiemy co ten ktoś chce dostać, ale o to często cięzko ;)
Pan Strach
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Kuchenne akcesoria w prezencie ślubnym?

Post autor: Gemma »

Też mam ten problem, w zasadzie większość młodych wymaga pięniędzy... to znaczy to jest ogólnie oczekiwane. Jest to trochę problem, jeśli nie ma się dużo kasy.
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 387
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Kuchenne akcesoria w prezencie ślubnym?

Post autor: niewazne »

Jestem jak najbardziej na tak. Oczywioste jest, ze najlepszym prezentem będzie tutaj podarowanie koperty z pieniędzmi i niech mlodzi kupią sobie co uważają, ze bezie dla nich najlepsze. Jesli jednak chcecie podarować materialny prezent, niech będzie to coś co przyda się w domu.

Jakiś czas temu byłam zaproszona na ślub koleżanki z pracy. Z uwagi na to, ze znajoma organizowała jedynie niewielkie przyjecie dla rodziny, byliśmy jedynie na ślubie organizowanym w kościele ;)

Sprezentowałam jej taka profesjonalną gofrownicę:
https://sklep.technica.pl/gofrownice

Polecam zajrzeć sobie do sklepu, w sklepie można dorwać wiele świetnych akcesoriów kuchennych użytkowanych również w tych bardziej profesjonalnych kuchniach.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Kuchenne akcesoria w prezencie ślubnym?

Post autor: designerka »

Moim zdaniem to już nie te czasy. Daj pieniądze w kopercie. Możesz w zyczeniach na kartce zagaić rymem, że to na akcesoria.
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Kuchenne akcesoria w prezencie ślubnym?

Post autor: duser »

Kuchenne akcesoria w prezencie to dobra opcja, tutaj https://gerlach.pl/patelnie ja ci polecam zajrzeć co mają w ofercie bo ten producent stawia na jakość, masz pewność że solidne rzeczy zamawiasz. Ja je mam i polecam gorąco.
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Kuchenne akcesoria w prezencie ślubnym?

Post autor: Martis04 »

Niby nie jest to zły pomysł, ale ja sam dostałem taki prezent i nie byłem zadowolony. Niby sprzęt tani nie był, ale jakość pozostawiała dużo do życzenia.
Fifi34
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:28 pm

Re: Kuchenne akcesoria w prezencie ślubnym?

Post autor: Fifi34 »

Moim zdaniem to dobry pomysł. Ale najlepiej kupić coś uniwersalnego, jak np. kieliszki. To się zawsze przydaje. Taki prezent nie musi być wcale drogi. Jest na przykład na rynku marka Pasabahce i ma świetne produkty w tym temacie. Popatrzcie https://nettrading.pl/pasabahce . Kieliszki do szampana, wina, wody - to zawsze jest potrzebne i na czasie.
ODPOWIEDZ