Super sprzęty do gotowania...?

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Mikowicz
Bardzo stały bywalec
Posty: 397
Rejestracja: ndz sie 31, 2014 7:30 pm

Super sprzęty do gotowania...?

Post autor: Mikowicz »

Super sprzęty do gotowania... - macie w domu jakieś takie ekstra urządzenia, które ułatwiają wam gotowanie i których za nic nie oddacie?
Pan Strach
Awatar użytkownika
AgnieszkaKOT
Świeżak na forum
Posty: 14
Rejestracja: śr wrz 10, 2014 1:01 pm
Lokalizacja: Polska nadmorska zakręcona:)
Kontaktowanie:

Re: Super sprzęty do gotowania...?

Post autor: AgnieszkaKOT »

A mam fajnego robota kuchennego, daje radę jak na razie i ułatwia mi nieco życie :)
A noga to zasługa Rio:)
zdrowie.ponadczasowe.eu/depilacja-laserowa-w-domu
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Super sprzęty do gotowania...?

Post autor: kalioppe »

Ja bardzo lubię kupowac różnego rodzaju gadżety kuchenne.
Często zaglądam chociażby tu: dekoracje.brw.com.pl/kuchnia/ociekacze/. Już samo oglądanie tych drobiazgów czasem wystarcza, żeby nacieszyć oczy.
Takich większych sprzętów staram się nie kupować, bo zwyczajnie nie mam już gdzie tego trzymać.
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Super sprzęty do gotowania...?

Post autor: duser »

Ja do gotowania to używam sprzętów podstawowych bo jednak nie robię dań które są wymagające bardzo, tutaj https://gerlach.pl/przepisy-na-zimowe-herbaty polecam wam stronę z przepisami bo mają fajne. Szybkie i proste w przygotowaniu, dla każdego.
Anita
Stały bywalec
Posty: 134
Rejestracja: pt maja 20, 2016 8:10 pm

Re: Super sprzęty do gotowania...?

Post autor: Anita »

Z racji na małą kuchnię nie każdy może sobie pozwolić na zakup gadżetów, które pomogą mu przyrządzaniu przepysznych dań. To jednak nie koniec świata gdyż wystarczy dobrać dobry i funkcjonalny piekarnik marki Solgaz, który ci te gadżety zastąpi. Większość z nich ma termoobieg, blachy do pieczenia, grill, rożen, a nawet jest taki co łączy funkcjonalność piekarnika, mikrofali i urządzenia do gotowania na parze. Taki sprzęt w małej kuchni to największy skarb.
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Super sprzęty do gotowania...?

Post autor: foxi11 »

Każda kuchnia powinna być wyposażona w podstawowe sprzęty takie jak lodówka, kuchenka czy zlewozmywak. Reszta sprzętów to efekt naszych potrzeb i upodobań. Zbliżają się święta więc prawie w każdej kuchni zacznie się zwiększony ruch. Z pewnością potrzebować będziemy foremek takich jak ta - https://www.aledobre.pl/31611,Foremka_m ... kicom.html .Motywy świąteczne w ciastkach to bardzo popularna rzecz.
Leosia
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 7:12 pm

Re: Super sprzęty do gotowania...?

Post autor: Leosia »

Dobry sprzęt do gotowania warto kupić raz a dobrze .No może nie na całe nasze życie :lol: ale z pewnością na długi okres czasu. Warszawa centrum handlowe na Targówku to miejsce, gdzie sklepów z elementami wyposażenia naszych domów w tym elementów wyposażenia kuchni jest całkiem sporo.
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Super sprzęty do gotowania...?

Post autor: dzoana »

A czy wiecie co zrobić, kiedy sprzęt kuchenny ulegnie awarii? Warto mieć wtedy namiary na sprawdzonego fachowca. Mogę polecić Wam Serwis AGD Wrocław - naprawa sprzętu AGD - TECHNIK: https://serwisagd-technik.pl/ . Myślę, że będzie to dobry wybór.
k4sia
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:23 pm

Re: Super sprzęty do gotowania...?

Post autor: k4sia »

Jak super sprzęty do gotowania, to i piekarnik się w tej kategorii zmieści :) Każdy jest dobry, byle robił swoje :) I nie przypalał. Fajny jest SP50 Solgazu. Fajnie wygląda. Można go śmiało umieścić nawet wyżej, a nie tylko pod blatem jak to tradycyjnie się robi. Na tym zyskujemy na wyglądzie, ale i na funkcjonalności, bo nie trzeba się tak bardzo schylać do niego by zajrzeć, czy cokolwiek wyciągnąć.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Super sprzęty do gotowania...?

Post autor: kapitalna »

Jeśli mówimy o sprzętach gospodarstwa domowego, czy masz jakieś wiarygodne miejsce serwisowe, do którego możesz się udać w przypadku awarii? Jeśli nie, to polecam https://naprawa.pl/serwis-agd/alwernia - jest to platforma, która umożliwia szybkie wezwanie doświadczonych profesjonalistów z Twojej okolicy. Serwisanci tutaj są rzetelni i przejrzyści pod względem cenowym.
ODPOWIEDZ