Czy dla was kuchnia jest sercem domu?

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Mikowicz
Bardzo stały bywalec
Posty: 397
Rejestracja: ndz sie 31, 2014 7:30 pm

Czy dla was kuchnia jest sercem domu?

Post autor: Mikowicz »

Czy dla was kuchnia jest sercem domu?
czy raczej miejscem męczarni pichceniowej że tak powiem?
Pan Strach
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Czy dla was kuchnia jest sercem domu?

Post autor: Dorota40 »

Zdecydowanie staram się, żeby kuchnia nie była miejscem katorgi:)
W końcu to faktycznie pomieszczenie, w którym spędza się sporo czasu.
Żeby w kuchni nie było nudno i "sztampowo" staram się co jakiś czas kupować do niej coś nowego, oczywiście z przydatnych i niedrogich akcesoriów kuchennych, jak np. z dekoracje.brw.com.pl/kuchnia/akcesoria-kuchenne/, bo wiadomo, że akcesoria łatwiej i taniej wymienić niż lodówkę czy meble:)

Ale tak czy inaczej - staram się, żeby kuchnia była sercem domu i punktem wspólnych spotkań całej rodziny.
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Czy dla was kuchnia jest sercem domu?

Post autor: Zbig55 »

Zdecydowanie męczarnia, to nie ten kraj, nie klimat, gdzie jada się wyłącznie na mieście, albo kupuje półprodukty, tylko do odgrzania.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Czy dla was kuchnia jest sercem domu?

Post autor: designerka »

U mnie kuchnia jest sercem domu. Lubię gotować, spotykamy się razem zazwyczaj na posiłkach, dlatego nalegałam, żeby w kuchni stanął stół.
mallory
Zaglądacz forumowy
Posty: 17
Rejestracja: pt paź 03, 2014 3:02 pm

Re: Czy dla was kuchnia jest sercem domu?

Post autor: mallory »

tak, zdecydowanie. kocham jeść, kocham spotkania przy stole, wspólne obiady, kawy, czy nawet towarzysznie innym właśnie w kuchni.
radek84
Zaglądacz forumowy
Posty: 26
Rejestracja: pn wrz 22, 2014 9:29 pm

Re: Czy dla was kuchnia jest sercem domu?

Post autor: radek84 »

Swoją kuchnię urządziłem tak, żeby po pierwsza była praktyczna a po drugie panowała w niej miła atmosfera. Przepadam za typowymi starymi elementami typu malowane ręcznie kafelki czy plecione koszyczki. Dodaje to oryginalności. :).
Thea33
Bywalec
Posty: 127
Rejestracja: śr paź 15, 2014 11:16 am

Re: Czy dla was kuchnia jest sercem domu?

Post autor: Thea33 »

Jest sercem domu i bez względu na to, co się w niej robi to jest tam zawsze dużo osób :) Nawet, jeśli akurat nie gotuje się posiłku ;)
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Czy dla was kuchnia jest sercem domu?

Post autor: Kawowa »

Zdecydowanie, chociaż ostatnio przerabiamy ją trochę, żeby była wygodniejsza.
Jestem na etapie poszukiwania odpowiednich sprzętów. W tym największy problem sprawia mi okap.
Nie znalazłam w żadnym markecie nic, co by mi się podobało.
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Czy dla was kuchnia jest sercem domu?

Post autor: Anita12 »

My też jakiś czas temu wymienialiśmy takie sprzęty w kuchni, więc jestem na bieżąco.
Zobacz sobie okapy tutaj: tofleszcom/k,3,rustykalne.html
Wkleiłam ci dział akurat z pochłaniaczami rustykalnymi, ale w innych znajdziesz także wyspowe, podszafkowe i kominowe - czyli właściwie każdy rodzaj.
Okazuje się, że okap może stanowić nie tylko rzecz praktyczną, ale i estetyczną.
ECORSON
Świeżak na forum
Posty: 13
Rejestracja: czw lip 10, 2014 10:07 am

Re: Czy dla was kuchnia jest sercem domu?

Post autor: ECORSON »

Efekt przytulnej kuchni mogą zepsuć nieodpowiednio zaaranżowane ściany, ale również te zabrudzone. Paroprzepuszczalna farba ECORSON ECO 12 wyróżnia się szczególnymi właściwościami, ponieważ ma satynową powłokę. Jest szczególnie trwała i umożliwia bezpieczne zmywanie burzącego estetykę brudu.
ODPOWIEDZ