Jak się montuje nawigację na motor?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
AgnieszkaKOT
Świeżak na forum
Posty: 14
Rejestracja: śr wrz 10, 2014 1:01 pm
Lokalizacja: Polska nadmorska zakręcona:)
Kontaktowanie:

Jak się montuje nawigację na motor?

Post autor: AgnieszkaKOT »

Jak się montuje nawigację na motor?
Chcę kupic w prezencie mężowi, ale nie bardzo sobie wyobrażam gdzie taka nawigacja miałaby być umieszczona.

?
A noga to zasługa Rio:)
zdrowie.ponadczasowe.eu/depilacja-laserowa-w-domu
Pan Strach
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Re: Jak się montuje nawigację na motor?

Post autor: Pumpilka »

Dla mnie to czarna magia, raczej więc gdybym miała coś takiego kupić,
to wybrałabym renomowaną firmę jak TomTom chociażby, bo wtedy i nawigacja na motor porządna i pomocne gadżety do zamontowania jej na motorze.
Poza tym w sieci jest taka baza pomocy od TomToma, że na każde pytanie da się znaleźć odpowiedź ludzi, którzy już z ich nawigacji korzystali.
Pyzata
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Jak się montuje nawigację na motor?

Post autor: kangurka »

Najlepiej poradzić się fachowców. Na pewno są jakieś specjalne nawigazje z montażem na motor. Mój chłopak ma Kingwaya i jakoś sobie tę kwestię ogarnął.
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Jak się montuje nawigację na motor?

Post autor: Kobite »

Ja tam się nie bawiłem kupiłem w momencie jak pojechałem odwiedzić serwis kawasaki w Warszawie żeby zrobić coroczny przegląd to mi Panowie zamontowali bardzo profesjonalnie, że nie przeszkadza tutaj masz namiar jakbyś był z okolicy - https://www.kawasakisklep.pl/pl/ tylko co ważne nie kupujcie za dużej nawigacji bo to potem jest naprawdę trudno sensownie zamontować.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Jak się montuje nawigację na motor?

Post autor: siedemosiemdwa »

Mój kolega posiada simsona sr50 i wiem, że udało mu się do niego przymocować nawigację. Zapytam się go, jak tego dokonał. Chociaż wydaję mi się, że robi się to tak samo, jak w przypadku auta - za pomocą specjalnych uchwytów. W tym wypadku muszą być one po prostu bardziej stabilne.
tinaK
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw paź 31, 2013 8:01 pm

Re: Jak się montuje nawigację na motor?

Post autor: tinaK »

Warto również zdecydować się na odpowiednie akcesoria. Koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://www.youtube.com/watch?v=JnOAmdYUdQg . Macie tam bowiem namiar na ciekawy filmik, z którego dowiecie się jaki komplet do turystyki motocyklowej będzie najlepszy. Myślę, że taka wiedza się przyda.
Fifi34
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:28 pm

Re: Jak się montuje nawigację na motor?

Post autor: Fifi34 »

Na pewno warto wybrać dobrej jakości sprzęt. Słyszałam, że porządny jest system monitorowania GPS dla motocykli LIONLOG. Ma on dużą pamięć, więc działać będzie dłużej. Poza tym można cały czas monitorować położenie motocykla, co jest zabezpieczeniem przed kradzieżą. Kolejnym plusem jest to, że można z niego korzystać na terenie całej Unii. Tutaj są szczegóły https://www.youtube.com/watch?v=87nDsPWJKEE .
Kajka88
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:40 pm

Re: Jak się montuje nawigację na motor?

Post autor: Kajka88 »

Jeśli szukasz dobrych akcesoriów dla motocyklisty, to rozejrzyj się też za porządną kurtką. W końcu bezpieczeństwo to podstawa, dlatego warto wybrać dobrą jakość. Słyszałam, że Rebelhorn Vandal jest porządna. Zapewnia odpowiednią wentylację, dlatego jest odpowiednia nawet na ciepłe dni. Kurtka ta ma modny i wygodny krój. Możesz ją kupić w sklepie Moto-Tour .
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Jak się montuje nawigację na motor?

Post autor: duser »

Co do motoru to ja wam powiem że mój musi mieć nowe ubezpieczenie, jakieś polecacie? Tutaj https://www.compensa.pl/ubezpieczenie/pakiet-motocykle/ widziałem pakiety i przyznam że mają lepszą ofertę niż ta którą mam teraz wykupioną, sami zobaczcie.
ODPOWIEDZ