Płytki drewnopodobne w łazience? Fajne?

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Płytki drewnopodobne w łazience? Fajne?

Post autor: Aleksandra »

Podobają się wam Płytki drewnopodobne w łazience?
Nie z drewna, ale normalnie ceramika, klasyk kafle, ale w kolorze drewna ?
Pan Strach
boom99
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sob lut 08, 2014 10:19 am

Re: Płytki drewnopodobne w łazience? Fajne?

Post autor: boom99 »

Nawet mi się podobają.
W banyo sobie ostatnio takie oglądałam:
Obrazek Obrazek
Fotki z http://www.banyo.pl/pol_m_Plytki-i-moza ... e-174.html i o tyle to jest ciekawe, że wyglądają jak panele, a to normalna ceramika, tylko w takim nastrojowym, drewnianym kolorystycznie wydaniu.
mallory
Zaglądacz forumowy
Posty: 17
Rejestracja: pt paź 03, 2014 3:02 pm

Re: Płytki drewnopodobne w łazience? Fajne?

Post autor: mallory »

bardzo fajne! jestem fanką takich drewnopodobnych kafli, uważam, ze prezentują się naprawdę rewelacyjnie
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Płytki drewnopodobne w łazience? Fajne?

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Bardzo ciekawe te płytki. Najładniej będą one wyglądać w łazienkach urządzonych w stylu nawiązującycm do natury, eko, spa. Wydają się być w miarę łatwe w utrzymaniu i nie sprawiające większych trudności w czyszczeniu.
http://www.Meble-Bogart.pl

Mail: natalia.ozog@meble-bogart.pl
GG: 48123155
Tel. 791 16 16 16
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Płytki drewnopodobne w łazience? Fajne?

Post autor: siedemosiemdwa »

Jeśli płytki dość dobrze oddają 'klimat' drewna to tak, ale trzeba tutaj bardzo uważać jakie się dobierze. Można też pomyśleć nad prawdziwym drewnem, widziałam jedną łazienkę genialnie urządzoną w ten sposób.
spruce
Zaglądacz forumowy
Posty: 16
Rejestracja: pt lis 14, 2014 2:04 pm

Re: Płytki drewnopodobne w łazience? Fajne?

Post autor: spruce »

Jak najbardziej w oby dwóch łazienkach mam kafle drewno podobne i wyglądają super. Jedną mam połączoną z kolorem białym i czarnym, a drugą z beżem i wszystko dobrze się skomponowało.
Agata Malinowska
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: śr gru 03, 2014 1:57 pm

Re: Płytki drewnopodobne w łazience? Fajne?

Post autor: Agata Malinowska »

Przetestowane mam i są rewelacyjne! Prezentują się pięknie. Ja miałam w otwartej kuchni, połączone bez mosiężnej listwy z panelami z salonu i płutki wyglądały o niebo lepiej, niż panele :)
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Płytki drewnopodobne w łazience? Fajne?

Post autor: Kobite »

No powiem, że też mi się takie płytki drewnopodobne bardzo podobają. W Banyo mają tego całkiem sporo tylko, że przy takim wystroju łazienki trzeba też bardzo uważnie dobierać resztę czyli chociażby kabinę czy meble. W każdym razie na pewno drewno w łazienkach prezentuje się bardzo dobrze.
RudaMaryla
Zaglądacz forumowy
Posty: 60
Rejestracja: śr sty 08, 2014 7:49 pm

Re: Płytki drewnopodobne w łazience? Fajne?

Post autor: RudaMaryla »

Jest to ładne i ciekawe rozwiązanie, jednak osobiście wybrałabym orginalne panele drewniane- szkoda tylko, że konserwacja jest tak kosztowna. :(
omnis
Zaglądacz forumowy
Posty: 25
Rejestracja: sob cze 13, 2015 8:06 am

Re: Płytki drewnopodobne w łazience? Fajne?

Post autor: omnis »

Ale panele drewniane w łazience? Nie jest do dobry pomysł przy małym budżecie. Moim zdaniem płytki drewnopodobne czy też imitujące drewno to fajne rozwiązanie dla osób, które chcą w łazience stworzyć ciepły drewniany klimat. Oglądam wiele różnych aranżacji i gotowych realizacji i niekiedy wygląda to świetnie. Co do samych płytek, lepiej wybierać te "lepsze" bardziej dopracowane. Przykład dobrze prezentujących się płytek: drevo, rustico, sherwood.
ODPOWIEDZ