Pralka - tania będzie dobra?

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
kowalDobra
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn kwie 19, 2021 8:56 am

Re: Pralka - tania będzie dobra?

Post autor: kowalDobra »

Lepiej coś używanego niż nowego i taniego. Zajrzeć na OLX polecam popatrzeć co tam się dzieje, często ludzie wrzucają ciekawe rzeczy.
Pan Strach
kalinka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:17 am

Re: Pralka - tania będzie dobra?

Post autor: kalinka »

Ja obecnie mam u siebie pralkę marki Electrolux, dokładnie model z serii Perfect Care. Jestem zadowolona z tej pralki. Ma dużo przydatnych funkcji, jak chociażby para dzięki której pranie prosto z pralki jest bez zagnieceń.
jacky
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw lis 25, 2021 8:14 pm

Re: Pralka - tania będzie dobra?

Post autor: jacky »

I z tego co wiem, to te pralki z Electroluxa z tej serii PerfectCare są bardzo przystępne cenowo, prawda?
tinaK
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw paź 31, 2013 8:01 pm

Re: Pralka - tania będzie dobra?

Post autor: tinaK »

Warto zawsze patrzeć na stosunek jakości do ceny. To jest podstawa. Poza tym warto zainwestować w dobrej jakości środki do prania. Właśnie dlatego zerknijcie sobie tutaj https://sklep.clovin.com.pl/plyny-i-zel ... ia-kolorow . Można tam między innymi zakupić płyn do prania. Wybór jest naprawdę spory.
ODPOWIEDZ