Warto stawiać duży garaż?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Warto stawiać duży garaż?

Post autor: Anita12 »

Warto inwestować w duży garaż, jeśli mamy tylko jeden samochód?
Myślałam o tym, żeby wykorzystać go także do przechowywania różnych sprzętów ogrodowych.
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Warto stawiać duży garaż?

Post autor: Kawowa »

Ten pomysł jest niezły, pod warunkiem, że masz wystarczająco dużo miejsca w swoim ogrodzie.
Zobacz sobie taki garaż z drewna: ogrodosferapl/garaz-merson-duo
Jest solidny, spokojnie zmieszczą się w nim dwa samochody albo jeden samochód i sporo sprzętów ogrodowych.
Może warto wziąć pod uwagę też garaże metalowe? Są trochę tańsze.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Warto stawiać duży garaż?

Post autor: kalioppe »

Myślę, że tak jak najbardziej.
Mój jest niestety malutki i bardzo mi to przeszkadza.
Z tym że ja kupiłam stary dom i garaż już w nim był. Także nie miałam na to wpływu.
No i niestety mieści się tam tylko jeden samochód. Ostatnio odwiedziłam salon samochodowy i rozglądałam się za nowym autem i już się zastanawiam, gdzie je będe parkować, bo w garażu nie ma na to niestety miejsca.
michal300
Świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: czw kwie 21, 2016 3:56 pm

Re: Warto stawiać duży garaż?

Post autor: michal300 »

Mając garaż można bardzo sobie ułatwić życie montując do niego zautomatyzowaną bramę.

Admin: zalecamy czytanie regulaminu
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Warto stawiać duży garaż?

Post autor: Kobite »

Duży garaż na dwa auta na pewno jest tańszy niż robienie osobnych małych i zawsze warto jednak mieć te jedno zapasowe miejsce nawet jak my akurat dwóch samochodów nie mamy, na przykładzie bram segmentowych można zobaczyć, że koszt zrobienia duże garażu nie jest jakoś dużo większy - rapi.compl/bramy-garazowe-i-segmentowe-hormann.html co warto podkreślić firma Rapi ma bardzo dobre bramy segmentowe w swojej ofercie więc jakby ktoś się przymierzał do budowy garażu czy wymiany bramy warto sobie doczytac.
Bari21
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:25 am

Re: Warto stawiać duży garaż?

Post autor: Bari21 »

Jeśli potrzebujecie dużego garażu, no to uważam, że właśnie taki będzie najbardziej odpowiedni. Co do dużych garaży, to można wybrać te, które wykonane są z płyt warstwowych. Sprawdźcie ofertę producenta https://pl.taurustal.com/galeria/garaze ... rstwowych/ . Ich garaże są estetyczne oraz dobrej jakości.
ODPOWIEDZ