Urządzenia, które warto mieć

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Urządzenia, które warto mieć

Post autor: Kawowa »

Jakie urządzenia warto kupić do nowej kuchni? Tak na start - w nowym mieszkaniu.
Macie jakieś propozycje?
Pan Strach
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Urządzenia, które warto mieć

Post autor: Anita12 »

Poza takimi oczywistymi sprzętami kuchennymi moim zdaniem warto zaopatrzyć się chociażby w multicooker.
Marka Redmond wypuściła sporo takich na rynek, więc można wybierać spośród różnych modeli.
Ciekawie prezentuje się multicooker rmc m20 - ma pięciolitrową misę i dziesięć programów gotowania, pieczenia, duszenia i smażenia.
Poza tym u tego producenta nie ma problemów z serwisem czy innymi formami pomocy i obsługi klienta, co też jest bardzo ważne.
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Urządzenia, które warto mieć

Post autor: Kobite »

Tylko, że te multicookery są strasznie drogie i nie wiem czy na początek to jest to, czego potrzebujemy. Po za tym ja jestem zwolennikiem bardziej tradycyjnych metod przetwarzania produktów, żona ostatnio kupiła szynkowar coś takiego jak tutaj nie ukrywam, że szynka z tego smakuje zupełnie inaczej niż ta którą mamy w sklepach, a pracy przy tym wcale nie jest dużo. Piwnica Jana ma też zestaw do wyrobu piwa, z tym, ze dopiero czytam o tym jak dojdę do wniosku, ze dam radę coś takiego zrobić to pewnie też się skusze na takie cudo.
annna
Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: pt maja 23, 2014 2:49 pm

Re: Urządzenia, które warto mieć

Post autor: annna »

Przede wszystkim w każdej kuchni musi byc porządny czajnik elektryczny.
No i oczywiście często używa się toster, robot kuchenny, prodiż.
Przy wyposażaniu kuchni pamiętać trzeba nie tylko o kuchennych urządzeniach,
lecz również o drobnych ale niezbędnych akcesoriach kuchennych.
Można się w nie zaopatrzyć na przykład tutaj
http://www.dekoracje.brw.com.pl/kuchnia ... -kuchenne/
Black Red White oferuje naprawdę duży wybór wszystkiego co potrzebne jest w domu.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Urządzenia, które warto mieć

Post autor: siedemosiemdwa »

Kobite - w kwestii multicookera się z Tobą zgadzam, ale dziwi mnie, że ktoś narzekający na jego cenę i wielkość poleca szynkowar... Dla mnie najbardziej potrzebnym sprzętem jest blender.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Urządzenia, które warto mieć

Post autor: kalioppe »

To ja podrzucę jeszcze jeden praktyczny gadżet. Zganiatarka do butelek: http://www.eco-market.pl/zgniatarki.
Może nie jest to najbardziej niezbędna rzecz w kuchni, ale na pewno ułatwia życie. W dzisiejszych czasach, kiedy ekologia cały czas jest na topie myślę, że warto pomyśleć o kupnie takiego urządzenia :)
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Urządzenia, które warto mieć

Post autor: Aleksandra »

A maszyna do gotowania na parze?:)
Moim zdaniem warto - w czasach gdy coraz więcej wokół nas chemii i śmieciowego jedzenia, to takie urządzenia wspomagające zdrowe gotowanie są po prostu niezbędne.
No... dla tych, którzy o zdrowie dbają oczywiście
LoveMeblove
Zaglądacz forumowy
Posty: 36
Rejestracja: pt paź 23, 2015 2:09 pm

Re: Urządzenia, które warto mieć

Post autor: LoveMeblove »

Może maszyna do robienia soków? Tylko mam na myśli taki bardziej profesjonalny sprzęt, a nie sokowirówkę, która prawie w ogóle nie daje soku, a wszystko co w owocach i warzywach najlepsze przemiela z odpadami...

Są maszyny, które robią soki jak z profesjonalnych punktów, a przy tym działają szybko i łatwo się je myje. Ja ogólnie nie lubię przebywać w kuchni, ale robienie koktajli i soków mnie wciągnęło, polecam!
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 387
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Urządzenia, które warto mieć

Post autor: niewazne »

Jest bardzo wiele porządnych urządzeń, które wato jest mieć w kuchni. Polecam kupić sobie blender, toster oraz porządny robot kuchenny .Każde z tych urządzeń w znacznym stopniu ułatwia gotowanie. Prodiż nie jest natomiast moim zdaniem tak bardzo potrzebny....

Obecnie w sklepie RTV EURO AGD są bardzo dużę promocje na mały sprzęt do kuchni . Z uwagi na przedświąteczne wyprzedaże. Dzięki temu możecie sobie coś upolować w o wiele korzystniejszej cenie.
Szefrolet
Zaglądacz forumowy
Posty: 20
Rejestracja: pn lis 30, 2015 4:22 pm

Re: Urządzenia, które warto mieć

Post autor: Szefrolet »

Nie wyobrażam sobie kuchni bez mikrofalówki (teraz najczęściej w zabudowie), czajnika elektrycznego, opiekacza do kanapek i robota kuchennego
Efektowna aranżacja okien z Szefrolet.pl
ODPOWIEDZ