Jak zazwyczaj przebiega rozwód?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Lena_Ko
Zaglądacz forumowy
Posty: 33
Rejestracja: ndz lip 31, 2016 3:25 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Re: Jak zazwyczaj przebiega rozwód?

Post autor: Lena_Ko »

No właśnie. Rozwód może przebiec szybko i bezboleśnie, kiedy mamy dobrego adwokata, który się tym zajmie. W moim przypadku była to kancelaria adwokacka Wojas Pawlak z Gliwic. Wam także polecam znaleźć kogoś tak dobrego.
Pan Strach
Fifi34
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:28 pm

Re: Jak zazwyczaj przebiega rozwód?

Post autor: Fifi34 »

Każdy rozwód przebiega nieco inaczej. Nikt nie przewidzi co się wydarzy kiedy emocje wezmą górę. Moja siostra miała mieć prostą sprawę, a potem były już mąż zaczął robić problemy. Na szczęście miała wsparcie mecenasa Mindykowskiego. I wszystkim osobom z Trójmiasta polecam właśnie jego kancelarię. Solidny i bardzo jej pomógł. Zostawiam jego numer jak coś 530-732-915
asieczek
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 06, 2016 8:28 am

Re: Jak zazwyczaj przebiega rozwód?

Post autor: asieczek »

Pamiętaj, że jeśli mówimy o rozwodzie o winie to warto mieć dowody na winę drugiej strony. Jeśli mieszkasz w Trójmieście to pomóc w takich sprawach mogą detektywi gdynia Wystarczy, że zgłosisz się do biura, które w ofercie ma tego typu sprawy i przedstawisz problem. Z dowodami w sądzie powinno pójść łatwiej.
Bari21
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:25 am

Re: Jak zazwyczaj przebiega rozwód?

Post autor: Bari21 »

Też właśnie szukam pomocy i przeczytałam tutaj o mecenasie Mindykowskim. Mam nadzieję, że i mnie podczas rozwodu będzie w stanie pomóc. Niestety czeka mnie ciężka przeprawa. U tego mecenasa na pewno przekonuje mnie spore doświadczenie w takich sprawach.
ODPOWIEDZ