Jaki ekspres do kawy kupić?

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Jaki ekspres do kawy kupić?

Post autor: Anita12 »

Jaki ekspres do kawy kupić do domowego użytku?
Mam trochę ograniczony budżet, a chciałabym w takie urządzenie wyposażyć swoją kuchnię.
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Jaki ekspres do kawy kupić?

Post autor: Kawowa »

Zależy jaką kawę lubisz.
Myślę, że taka optymalnie byłoby kupić taki ekspres ciśnieniowy z młynkiem.
Może nie jest najtańszy, ale pozwala przygotować kawę bezpośrednio z ziaren, aż po filiżankę gorącego napoju. Takich często nie podają nawet w kawiarniach.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Jaki ekspres do kawy kupić?

Post autor: designerka »

Też właśnie stoję przed wyborem nowego ekspresu do kawy. Przeglądałam modele tej marki ale jakoś nie jestem do końca przekonana... Sama nie wiem na co należy zwracać największą uwagę.
Zuzzanna
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: ndz lis 28, 2021 11:43 pm

Re: Jaki ekspres do kawy kupić?

Post autor: Zuzzanna »

podbijam ten temat, bo sama szukam solidnego ekspresu do kawy, podpowiecie mi cos?
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 285
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Jaki ekspres do kawy kupić?

Post autor: Martis04 »

Podobno bardzo dobre są ekspresy z Jury. W mojej pracy jest Saeco i tez nie narzekamy.
Onstek
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt mar 30, 2021 9:34 am

Re: Jaki ekspres do kawy kupić?

Post autor: Onstek »

Od siebie polecam skontaktowanie się z firmą Tchibo Coffee Service ( firma oferuje ekspres do kawiarni leasing , ale jest to możliwe oczywiście również w biurze) Design, funkcjonalność oraz poziom hałasu oceniam bardzo dobrze, Produkt wybrałem po długich analizach i na podstawie wielu parametrów - w których był lepszy od konkurencji.

Firma specjalizuje się w ekspresach do użytku profesjonalnego. W gastronomii czy w budynkach biurowych. Polecam kontakt, na miejscu powinni doradzić Ci jakie urządzenie będzie najlepsze.
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Jaki ekspres do kawy kupić?

Post autor: duser »

A co polecacie?

__
opatrunki żelowe
ODPOWIEDZ