Skrzynia na piasek

Altanki, domki ogrodowe, wiaty, zadaszenia, place zabaw dla dzieci i inne elementy małej architektury ogrodowej. Co wybrać, czego unikać, jak stawiać przed domem różne niespotykane cuda. Rozmowy.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Skrzynia na piasek

Post autor: Aleksandra »

Chodzi mi po głowie taka skrzynia na piasek jak tutaj maja:
eco-market.pl,
z której można by sobie wygodnie nabierać piach do posypywania śliskich chodników itd. Przed domem dużo mamy takich właśnie kostek brukowych itd, i zwykle wpada się wtedy w straszne poślizgi, jak mróz skuje.
Obrazek
Macie u siebie coś takiego, sprawdza się?
Pan Strach
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Skrzynia na piasek

Post autor: Anita12 »

Mamy taką jak te na zdjęciu - tą średnią, bo w obejściu jest trochę miejsc, które zawsze trzeba posypać w zimie piaskiem. Sprawdza się taka skrzynia, ale mogłaby być trochę bardziej estetyczna jak na mój gust.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Skrzynia na piasek

Post autor: kalioppe »

Fakt, no ten plastik w jaskrawym kolorze jest nie za fajny.
Może lepiej by się sprawdziły drewniane, dobrze zaimpregnowane skrzynie? Co myslicie?
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Skrzynia na piasek

Post autor: Kobite »

To wszystko zależy od tego gdzie to będzie stało nie zapominajcie, że drewno trzeba konserwować bo po czasie będzie wyglądało niezbyt fajnie. Sam kupiłem w tym roku normalny zwykły pojemnik plastikowy w Aquatechnika macie dość duży wybór o różnym przeznaczeniu - aquatechnika.com.pl/pl/9-pojemniki-magazynowe-z-tworzyw-sztucznych Moim zdaniem nie ma co kombinować tylko wybrać coś co będzie nam odpowiednio i długo służyło, a nie skupiać się na walorach estetycznych bo prędzej czy później taki pojemnik zacznie straszyć.
ODPOWIEDZ