Oryginalne i niesztampowe światło do ogrodu?

Pomysły na piękne meble do ogrodu.
Meble drewniane, rattanowe, hamaki, ławeczki, bujane fotele i inne pomysły na oryginalne meble do ogrodu. Rozmowy o urządzaniu przestrzeni przed domem.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
boom99
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sob lut 08, 2014 10:19 am

Oryginalne i niesztampowe światło do ogrodu?

Post autor: boom99 »

Oryginalne i niesztampowe światło do ogrodu?
Chodzi mi o cos takiego, co można wykorzystać no do przyjęć organizowanych w ogrodzie, ślubów itd - żeby było z wypasem i klasą i bez standardów.
Pan Strach
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Re: Oryginalne i niesztampowe światło do ogrodu?

Post autor: Pumpilka »

A może jakies takie lampy wiszące jak na amerykańskich filmach ?
Pyzata
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Oryginalne i niesztampowe światło do ogrodu?

Post autor: Aleksandra »

Wpisz sobie hasło "lampy ogrodowe" do grafiki googli i tam wyskoczy Ci cała masa inspiracji.
Ja tak najczęściej sobie szukam ciekawych pomysłów związanych z ogrodem czy dodatkami do niego - masz wizualizację i potem możesz szukać po sklepach.
W archiwebie np trafiłam na takie foto jak w załączniku, wydaje mi się, że fajna opcja na letnie oświetlenie ogrodu, chociaż nie jestem pewna czy nie trzeba tego na zimę zwijać.
Ale tu masz cały artykuł : archiweb.pl/aktualnosci/serie-swietlne-ori-producks-design-studio-i-mika-baar-119.
Załączniki
archiwebowe.png
archiwebowe.png (160.77 KiB) Przejrzano 3081 razy
ODPOWIEDZ