Ferie, ferie niebawem. Jakie macie pomysły?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Thea33
Bywalec
Posty: 127
Rejestracja: śr paź 15, 2014 11:16 am

Ferie, ferie niebawem. Jakie macie pomysły?

Post autor: Thea33 »

Niebawem ferie zimowe i zbieram ciekawe pomysły. Czy możecie napisać swoje propozycje?

Pilnie potrzebuję pomocy, będę wdzięczna za Wasze pomysły :)
Pan Strach
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Ferie, ferie niebawem. Jakie macie pomysły?

Post autor: kalioppe »

Niestety, nic konkretnego.
Pewnie nie dostanę urlopu, więc ferie spędzę w domu. No ale przynajmniej będzie czas na relaks. Poczytam, pogram w gierki w stylu tej dogry.pl/settlers-online. W każdym razie na pewno odpocznę ;)
Agata Malinowska
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: śr gru 03, 2014 1:57 pm

Re: Ferie, ferie niebawem. Jakie macie pomysły?

Post autor: Agata Malinowska »

A może bardziej aktywnie? To chyba lepszy pomysł. Pograć można w autobusie na komórce w drodze do pracy ;)

Ja proponuję wykorzystać ferie na coś, co przyniesie wymierne efekty w dłuższej perspektywie. To może byc nauka jazdy na anrtach lub snowboardzie, ale również zdobywanie nowych doświadczeń. Podpytałam w pracy i jedna z koleżanek zaskoczyła mnie pomysłem! Posyła swoje dziecko na obóz, ale nie taki zwykły, lecz wyjazd kondycyjno - odchudzający: odchudzaniedziecipl/jastrzebia-gora-osrodek-zew-morza-wczasy-odchudzajaco-kondycyjne-dla-doroslych-i-dzieci,626.html , głównie po to, by nabrało dobrych nawyków żywieniowych. Jak dla mnie absolutny hit wśród wszystkich pomysłów, o których usłyszałam! No i pewnie da wymierniejsze korzyści, niż czas pzresiedziany przed monitorem komputera.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Ferie, ferie niebawem. Jakie macie pomysły?

Post autor: siedemosiemdwa »

Akurat pomysł na ferie już mam od dawno, głównie dlatego, że co roku jeździmy w góry na snowboard. W tym mamy zamiar sobie zafundować trochę luksusu i będziemy wynajmować takie Zakopane apartamenty z ZakopaneApartamenty24. Co prawda nie są to najtańsze noclegi, ale uważam, że raz się żyję ;). No i też trochę pieniędzy zostało nam z wakacji, więc możemy sobie na to pozwolić.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Ferie, ferie niebawem. Jakie macie pomysły?

Post autor: kangurka »

Zastanawiam się nad odpowiednim sprzętem dla alpinisty i planuję jakiś wypad w góry. Dużo zależy jednak od pogody i nie wiem tak naprawdę, co mi z tego wyjdzie.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Ferie, ferie niebawem. Jakie macie pomysły?

Post autor: siedemosiemdwa »

A czy już wcześniej zajmowałaś się wspinaczką wysokogórską? Mi ten sport zawsze wydawał się być bardzo niebezpieczny i jakoś nigdy nie czułam chęci wdrażania się w temat.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Ferie, ferie niebawem. Jakie macie pomysły?

Post autor: kangurka »

Wdrażałam się w temat, ale po brdzo wyskokich górach jeszcze nie chodziłam. Gdybym wybierała się na taką wyprawę, to na pwno zorganizowaną przez osoby, które się na tym znają.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Ferie, ferie niebawem. Jakie macie pomysły?

Post autor: siedemosiemdwa »

W takim razie życzę Ci abyś miała warunki ku temu ;). A to bardziej odpowiednia jest taka pogoda jak teraz czy bardziej 'zimowa'?
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Ferie, ferie niebawem. Jakie macie pomysły?

Post autor: enigmaa »

Wybieramy się w góry, pogoda co prawda ostatnio troszkę mniej zimowa, ale myślę, że jeszcze zima wróci na całego.
Ze względu na to, że jedziemy autem porady takie jak " Jak jeździć zimą"
nocar.pl/blog/jak-jezdzic-zima-kilka-praktycznych-porad-nocaradzi
wzięłam sobie mocno do serca.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Ferie, ferie niebawem. Jakie macie pomysły?

Post autor: designerka »

Ja w ferie zawsze jeżdżę w góry! Tam oddajemy się sportom zimowym. Jeśli tak jak my - kochacie Beskidy i szukacie bazy noclegowej i gastronomicznej, to zerknijcie do artykułu: poradnikowy.net/top-3-restauracje-z-widokiem-na-gory/. Dowiecie się z niego, gdzie smacznie zjeść, napawając się pięknymi widokami.
ODPOWIEDZ