Aranżacja domu - symetrycznie, czy artystycznie?:)

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
emanea
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt gru 07, 2021 8:35 am

Re: Aranżacja domu - symetrycznie, czy artystycznie?:)

Post autor: emanea »

Możliwości jest wiele a i każdy z nas ma inne gusta. jeśli chodzi o mnie to dobrze czuję się w pomieszczeniach urządzonych w stylu minimalistycznym i nowoczesnym. Jeśli szukacie pomysłu na to jak zaaranżować mieszkanie to warto zajrzeć na blog http://modne-mieszkania.pl/. znajdziecie tu wiele ciekawych artykułów i wpisów, warto zajrzeć.
Pan Strach
Fifi34
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:28 pm

Re: Aranżacja domu - symetrycznie, czy artystycznie?:)

Post autor: Fifi34 »

Ja lubię nietypowe rozwiązania. I lubię być na bieżąco. Dlatego często szukam inspiracji w serwisach o tematyce wnętrzarskiej. Tutaj <naruszenie regulaminu forum> macie namiar na taki serwis. Pomysły można wykorzystać bezpośrednio albo dopasować do swoich potrzeb.
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 286
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Aranżacja domu - symetrycznie, czy artystycznie?:)

Post autor: Martis04 »

Podziwiam ludzi, którzy potrafią stworzyć we wnętrzach artystyczny nieład, który jednocześnie jest harmonijny i w pewien specyficzny sposób uporządkowany.
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Aranżacja domu - symetrycznie, czy artystycznie?:)

Post autor: foxi11 »

Najpierw postawcie na porządny projekt budowlany - to bardzo ważne. Chodzi o to by budując dom być zadowoloną. Nam znalezienie projektu zajęło około 2 miesięcy. Równocześnie zaczęliśmy także szukać doświadczonej firmy w budowaniu dachów. Dach jest najważniejszą naszym zdaniem konstrukcją w nowym domu więc musi być wykonany wyjątkowo skrupulatnie. Firma, którą nam polecono to Mg Dachy - https://mgdachy.pl/prefabrykacja-konstr ... ewnianych/ , firma z 20 letnim doświadczeniem. Konstrukcję dachu przygotowują w swojej fabryce a później następuje montaż na placu budowlanym.


MG Domy sp. z o. o.
ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa
tel: +48 500 200 660,
mail: biuro@mgdachy.pl
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Aranżacja domu - symetrycznie, czy artystycznie?:)

Post autor: designerka »

To już zależy od osoby. Ja mam obsesję symetrii i u mnie musi być wszystko, jak od linijki. Widzę każde niedociągnięcie. Jeśli jednak komuś to nie przeszkadza, to zdecydowanie lepszym wyjściem jest właśnie postawić na artystyczny nieład.
kalinka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:17 am

Re: Aranżacja domu - symetrycznie, czy artystycznie?:)

Post autor: kalinka »

Postaw także na dekoracje ścienne. Moim zdaniem takie dekoracje robią świetną robotę. Rzuć okiem na przykład na takie plakaty: <naruszenie regulaminu forum> . Każdy fan oryginalnych wnętrz z pewnością doceni taki typ dekoracji.
Zuzzanna
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: ndz lis 28, 2021 11:43 pm

Re: Aranżacja domu - symetrycznie, czy artystycznie?:)

Post autor: Zuzzanna »

To ja z kolei wam podpowiem, że w Krakowie odnośnie kompleksowego projektowania wnętrz warto zgłosić się do JM Mebel System, to doskonali specjaliści w tym temacie. Szczegóły znajdziecie sobie tu https://www.jmmebelsystem.pl/projektowanie-wnetrz/ ja powiem tylko, że firma ma świetną ekipę, pełną kreatywnych osób i doskonale znają się na rzeczy. Wnętrze, które nam zaprojektowali jest w artystycznym stylu (takie nam się marzyło), ale nie ma w nim chaosu, wszystko ze sobą fajnie gra i wygląda wspaniale, jest też bardzo komfortowo i funkcjonalnie.
Leosia
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 7:12 pm

Re: Aranżacja domu - symetrycznie, czy artystycznie?:)

Post autor: Leosia »

Zdecydowanie bliżej mojemu sercu jest aranżacja artystyczna. Zresztą wraz z mężem jesteśmy miłośnikami malarstwa, więc to ,że w naszym domu wiszą obrazy nie powinno nikogo dziwić. Najbardziej lubimy pejzaże a do wyboru jest na prawdę sporo różnych artystów malarstwa - na przykład Monet czy Chełmoński. Dla nas to jedyny dobry kierunek jeśli chodzi o aranżację pomieszczeń w mieszkaniu.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Aranżacja domu - symetrycznie, czy artystycznie?:)

Post autor: Hyorin »

U mnie rządzi pełna symetria, uspokaja mnie to, wycisza i pozwala się skupić, ale co kto lubi
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Aranżacja domu - symetrycznie, czy artystycznie?:)

Post autor: foxi11 »

Zdecydowanie wolimy styl artystyczny - bo jesteśmy miłośnikami sztuki a dokładniej malarstwa. Michal Aniol - to jest ten artysta , który podoba nam się najbardziej, i to właśnie z jego powodu jesteśmy tak często w Rzymie. Co do naszego salonu to na ścianach nie mogło wisieć nic innego niż obrazy - reprodukcje znanych artystów - w tym oczywiście polskich.
ODPOWIEDZ