Jaki materac wybrać?

Oaza wypoczynku: aranżacja wygodnej i jednoczesnie romantycznej sypialni, meble, szafki nocne, dekoracje, dywany. Oświetlenie i wyposażenie sypialni - spytaj o radę, podpowiedz innym, urządź się z pomysłem!
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Jaki materac wybrać?

Post autor: Kawowa »

Podpowiedzcie jaki materac wybrać.
Trafiłam na promocję w Black Red White: http://www.brw.com.pl/materace/ gdzie jeśli kupi się materac przed końcem stycznia, dostaje się w prezencie stelaż. To zawsze stówka lub dwie w kieszeni, więc się opłaca.
Podpowiedzcie, jakie warstwy powinien mieć taki lepszy, bardziej solidny materac i na jakie cechy zwrócić uwagę przy zakupie.
Pan Strach
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Jaki materac wybrać?

Post autor: kangurka »

Jak dla mnie doskonałą opcją są materace ortopedyczne takie jak ten: http://ergosklep.pl/pl/materac-do-spani ... 0x200.html. Nie dość, że są dobrej jakości i śpi się na nich wygodnie, to jeszcze mają dobry wpływ na zdrowie naszego kręgosłupa.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Jaki materac wybrać?

Post autor: Majeczkaa »

Muszę wymienić swojemu dziecku łóżko i materac, bo wyrosło ze swojego dotychczasowego materaca. Wybrałam już mu łóżko, ale mam problem z wyborem materaca. Zastanawiam się nad takim , bo bardzo polecał mi go jeden z pracowników sklepu, w którym go oglądałam, a na tej stronie znalazłam go w dużo niższej cenie. Chciałabym jednak poznać opinię na jego temat. Będę bardzo wdzięczna jeśli podzielicie się ze mną swoją opinią.

Admin: proszę nie umieszczać linków w każdym poście, bo będą usuwane.
Meblowy Guru
Świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: czw kwie 21, 2016 10:18 am

Re: Jaki materac wybrać?

Post autor: Meblowy Guru »

Poleciłbym materace z naszego meblowego sklepu internetowego
Uważam, że do zakupu materaca stelaż Gratis to zbędny prezent gdyż jeśli chodzi o nasz sklep - wszystkie oferowane przez nasz sklep łóżka sypialniane mają stelaż w komplecie.
Pozdrawiam
brutus
Stały bywalec
Posty: 154
Rejestracja: pt wrz 11, 2015 9:06 am

Re: Jaki materac wybrać?

Post autor: brutus »

Fajne rozszerzenie domeny. Nie wiedziałem, że coś takiego jest .guru :). W kwestii materacy to wiem, że musi być w przypadku materacy bonelowych wystarczająco gęsto upakowany sprężynami. Inaczej to nędza.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Jaki materac wybrać?

Post autor: kapitalna »

Nie istnieje uniwersalny materac, także ciężko z góry coś konkretnego polecić. Najlepiej poczytaj branżowe teksty np. http://www.gloswielkopolski.pl/styl-zyc ... ,10117484/ . Będziesz miał większą wiedzę i bedziesz wiedział dzięki temu czego w sklepach szukać
Yosia
Bywalec
Posty: 120
Rejestracja: śr lip 27, 2016 11:45 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:

Re: Jaki materac wybrać?

Post autor: Yosia »

Nie warto oszczędzać na materacu. To inwestycja we własny kręgosłup. Nie koniecznie trzeba wybierać te najdroższe. Średnia półka jest ok :ugeek:
Martina
Świeżak na forum
Posty: 9
Rejestracja: wt sie 02, 2016 8:58 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Jaki materac wybrać?

Post autor: Martina »

Chyba w tym czasie kupiłam materac. Bałam się tego zakupu, że nie kupić źle dobranego materacu.
milleczka
Zaglądacz forumowy
Posty: 16
Rejestracja: czw wrz 22, 2016 9:57 am

Re: Jaki materac wybrać?

Post autor: milleczka »

Nie oszczędzałabym na materacu, połowę życia spędzamy na tych materacach, więc warto dać trochę więcej i kupić porządniejszy.
Awatar użytkownika
Necronom
Świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: czw wrz 22, 2016 4:35 pm

Re: Jaki materac wybrać?

Post autor: Necronom »

Polecam wybrać się chociaż do Ikei, położyć na kilku materacach i zobaczyć, który jest najodpowiedniejszy. Nie musisz tam kupować, tylko zorientujesz się jak, mniej więcej, powinien wyglądać odpowiedni materac. Potem włączasz przeglądarkę internetową i ofert zapewne będzie mnóstwo. Do wyboru do koloru :)
Trzeba mieć odwagę marzyć.
ODPOWIEDZ