Umywalka do łazienki

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Milla
Świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: sob lip 12, 2014 1:44 pm

Re: Umywalka do łazienki

Post autor: Milla »

To raczej chyba przyda się bardziej do biura? bo w domu to moim zdaniem zbędna inwestycja.
Pan Strach
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Umywalka do łazienki

Post autor: enigmaa »

Pytanie w pierwszym poście brzmi jakie umywalki się Wam podobają.
No więc podoba się mi taka umywalka nablatowa http://ilazienki.pl/ceramika-sanitarna, ... -cm,p_7835 Obrazek

Jest ona jednak zdecydowanie za droga jak na moje możliwości finansowe i mogę tylko powiedzieć, że mi się podoba.
Awatar użytkownika
papi33
Świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: czw wrz 08, 2016 3:58 pm

Re: Umywalka do łazienki

Post autor: papi33 »

Bardzo spoko to co pokazałaeś. Ale pamiętaj, że to tobie ma się podobać a nie komuś innemu :))
Na szczycie, zawsze znajdzie się miejsce
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 283
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Umywalka do łazienki

Post autor: Martis04 »

Umywalka powinna być duża, ale nie za blisko lustra. Często widzę, że jest zamontowana znacznie za blisko.
weronika_kown
Świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: pn kwie 25, 2016 7:37 pm

Re: Umywalka do łazienki

Post autor: weronika_kown »

Nablatowa umywalka to dla mnie nr 1 :) piękny styl i dużo miejsca do zagospodarowania obok umywalki np na akcesoria ozdobne. Ten model to hit

<admin wyciął linki łamiące regulamin>
Monikka80
Świeżak na forum
Posty: 10
Rejestracja: wt maja 10, 2016 7:04 pm

Re: Umywalka do łazienki

Post autor: Monikka80 »

fajna umywalka to według mnie nablatowa, zawsze mi się takie podobały, fajnie, nowocześnie to wygląda i jakoś tam ciekawiej niż tradycyjne
kowalDobra
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn kwie 19, 2021 8:56 am

Re: Umywalka do łazienki

Post autor: kowalDobra »

Ostatnio widziałem też umywalki z kamienia. Generalnie standardowa ceramiczna umywalka chyba najbardziej do mnie przemawia bez kombinowania większego :D Ogólnie to nie przepadam specjalnie za tymi umywalkami typu misa - coś mi nie gra w tym do końca ; )
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Umywalka do łazienki

Post autor: Gemma »

Warto w kontekście umywalki zadać sobie pytanie na temat tego, jak dobrze ją powiesić:) Znalazłam ciekawy tekst na temat tego, na jakiej wysokości powiesić umywalkę, lustro czy półki, można go przeczytać tutaj https://chcebudowac.pl/na-jakiej-wysoko ... w-lazience. Myślę, że jeśli ktoś pierwszy raz urządza łazienkę, takie wskazówki będą dla niego ważne.
ODPOWIEDZ