Umywalka do łazienki

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Laurka1
Zaglądacz forumowy
Posty: 22
Rejestracja: wt mar 04, 2014 12:37 pm

Re: Umywalka do łazienki

Post autor: Laurka1 »

A co powiecie na drewnianą umywalkę? Ja się w niej wręcz zakochałam! Ceny póki co nie chce znać ;)
Ostatnio zmieniony wt lip 15, 2014 8:45 pm przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: złamany regulamin
Pan Strach
ddarecki36
Świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: pt lip 11, 2014 11:56 am
Kontaktowanie:

Re: Umywalka do łazienki

Post autor: ddarecki36 »

mi się podobają stojące niezabudowane w kształcie miski :) od kiedy zobaczyłem taką umywalkę ,to zakochałem się w niej od razu. Miłość od pierwszego wejrzenia ;)
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Umywalka do łazienki

Post autor: Klara23 »

Drewniane? Nie mogę sobie tego wyobrazić, a link nie chce się otworzyć.
Jeśli chodzi o miski to muszą pasować do całej aranżacji łazienki.
Mi takie nablatowe się podobają: http://blog.fawre.pl/2014/02/nasza-real ... nablatowy/
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Umywalka do łazienki

Post autor: designerka »

Drewniana umywalka? Pierwsze słyszę. Mi się podobają prostokątne umywalki, zwłaszcza takie podwójne. Misy też są ładne ale zgadzam się co do tego, że muszą pasować do całości.
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Umywalka do łazienki

Post autor: Klara23 »

Ja też nie widziałam tych drewnianych?
A co myślisz o tych zlewozmywakach, do których linka podesłałam?
magnacharta
Zaglądacz forumowy
Posty: 17
Rejestracja: śr sie 20, 2014 8:36 am

Re: Umywalka do łazienki

Post autor: magnacharta »

@designerka, witaj ponownie ;) również nie słyszałem o drewnianych umywalkach, czyżbyśmy byli do tyłu? ;) napiszcie o tym coś więcej, prosimy!
AldiS
Świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: wt paź 07, 2014 6:41 am

Re: Umywalka do łazienki

Post autor: AldiS »

Ja chciałabym taką umywalkę w blacie, tylko musiałby jakiś majster zbudować mi taki blat z płytek. Umywalkę chciałabym mieć w takim stylu: wycięto reklame
Ostatnio zmieniony sob paź 18, 2014 4:43 pm przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: złamanie regulaminu
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Umywalka do łazienki

Post autor: Kobite »

AldiS pisze:Ja chciałabym taką umywalkę w blacie, tylko musiałby jakiś majster zbudować mi taki blat z płytek. Umywalkę chciałabym mieć w takim stylu: https://www.google.pl/search?q=umywalka ... +nablatowa
No to są umywalki nablatowe, jeśli wnętrze jest dobrze zrobione to naprawdę bardzo fajnie to wygląda. Koleżanka zrobiła sobie łazienkę w czerwienii właśnie z taką umywalką bardzo fajne wnętrze. Czasami można dostać umywalki od razu z blatem więc po co robić. Poszukaj sobie tutaj jest kilka takich http://www.ekspercilazienek.pl/umywalki-nablatowe ogólnie Eksperci Łazienek mają raczej produkty bardziej nowoczesne. Kwestia tylko doboru odpowiednich akcesorii do konkretnego wnętrza.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Umywalka do łazienki

Post autor: siedemosiemdwa »

Fakt, że mają nowoczesne umywalki, chociaż mi się nie podobają umywalki typu 'miska' jakich tutaj jest sporo. Wolę klasyczne, najlepiej prostokątne - i takich też widziałam kilka, choć widzę, że są raczej w odosobnieniu.
yettie
Zaglądacz forumowy
Posty: 92
Rejestracja: wt gru 04, 2012 5:42 pm
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Re: Umywalka do łazienki

Post autor: yettie »

A co myślicie na temat suszarki do rąk w łazience? Widziałam fajne modele na <złamanie regulaminu - spam>, ale nie wiem czy warto w coś takiego inwestować i na ile się to faktycznie sprawdzi. Ktoś ma w domu suszarkę do rąk? Korzystacie czy jest tylko jako rekwizyt?
ODPOWIEDZ