Kosze na zabawki

Aranżacja pokoju dziecka, zabawki , meble bezpieczne dla najmłodszego pokolenia, kołyski, biurka, lampki, dywaniki i inne wyposażenie, które po prostu musi się znaleźć w pokoju dziecka. Plus kolorowe dekoracje, którą budzą uśmiech!

Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pomysł na prezent do pokoju dziecka.
Wszystkodlawnetrza
Zaglądacz forumowy
Posty: 96
Rejestracja: pt paź 26, 2012 1:03 pm
Lokalizacja: Polska - mam na forum nadprzyrodzone moce:)

Kosze na zabawki

Post autor: Wszystkodlawnetrza »

Kosze na zabawki, skrzynie, wiszące siatki czy może...
wpych do szafy albo do kanapy? 8-)
Gdzie mieścicie te wszystkie zabawki waszych dzieci?
Pan Strach
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Kosze na zabawki

Post autor: Aleksandra »

Ja mam taki fajny koszyk,
ale wciskam też zabawki do szafy, żeby dziecko o nich zapomniało i potem jak się je wyjmuje, to radość, jakby to nowe bylo
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Kosze na zabawki

Post autor: kalioppe »

U znajomych świetnie sprawdzają się pudełka z przykrywkami. Maluchy nie muszą tracić czasu na sprzątanie - wystarczy wrzucić zabawki do koszy, w pokoju jest porządek, więc i rodzice są zadowoleni.
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Re: Kosze na zabawki

Post autor: Pumpilka »

U nas też najlepiej sprawdzają się pudełka do przechowywania z takimi pokrywkami.
Mamy dużo zabawek, takie dmuchane klocki dla dzieci, klocki drewniane itd więc bez dobrych pojemników na zabawki to sobie porządku nawet nie wyobrażam..
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Kosze na zabawki

Post autor: katarynka »

pudełka są spoko, tylko trzeba pamiętać, żeby nie miały rogów, mój bratanek tak się uderzył o kant, że obawiam się blizna zostanie do końca życia :(
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Kosze na zabawki

Post autor: kalioppe »

Nie no, to wiadomo, w pokojach dla dzieci generalnie unika się ostrych kantów. Na szczęście teraz większość pudełek plastikowych ma zaokrąglone rogi, ale faktycznie powinno się zwrócić na to uwagę.
Kaska32
Zaglądacz forumowy
Posty: 89
Rejestracja: pn sty 28, 2013 2:22 pm

Re: Kosze na zabawki

Post autor: Kaska32 »

U nas też najlepiej sprawdzają się kosze - tan nie dokładnie kosze, ale pudełka na zabawki, a kosz jest u mojej teściowej - piękny stary i okropnie jej go zazdroszczę.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Kosze na zabawki

Post autor: siedemosiemdwa »

Plastikowe pudła i kosze są chyba najlepszym rozwiązaniem. Co prawda, dziecko robi codziennie straszny bałagan, wyciągając zabawkę, która akurat jest na samym dnie ;-) ale łatwo to wszystko później ogarnąć :)
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Kosze na zabawki

Post autor: katarynka »

hehe wiadomo, że najlepsze zabawki są na samym dole, bo sa po prostu ukryte przed złymi ludźmi, którzy chcieliby je zabrac...to oczywiste!! :D
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Kosze na zabawki

Post autor: siedemosiemdwa »

hehe, dobre :D A ja myślałam, że najlepsze zabawki chowają się przed bawiącym się, bo po prostu mają już dość ;-) Niestety, wprawne oko i małe sprytne rączki ze wszystkim sobie poradzą :D
ODPOWIEDZ