Dobry architekt wnętrz z Krakowa

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Dobry architekt wnętrz z Krakowa

Post autor: Anita12 »

Szukam namiarów na jakiegoś dobrego architekta wnętrz w Krakowie.
Możecie kogoś takiego polecić?
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Dobry architekt wnętrz z Krakowa

Post autor: Kawowa »

Sama co prawda nie korzystałam z pomocy architekta i teraz trochę tego żałuję - pewnie byłby w stanie wymyślić więcej praktycznych pomysłów na zagospodarowanie przestrzeni w naszym mieszkaniu.
Tak czy inaczej zajrzyj sobie tu: http://ogrodyiwnetrza.com.pl/ - znalazłam tą ofertę jakiś czas temu.
Okazuje się, że tego typu usługi wcale nie muszą być aż tak drogie jak sądziłam.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Dobry architekt wnętrz z Krakowa

Post autor: Majeczkaa »

Mogę polecić morphostudio. Pani Justyna jest prawdziwą czarodziejką z Krakowa. Potrafi tak zagospodarować każdą przestrzeń, aby całkowicie wykorzystać potencjał danego pomieszczenia. Warto zerknąć na poprzednie realizacje - http://morphostudio.pl/, nie wiem, czy znam jeszcze jedną taką firmę, która potrafiłaby w tak doskonały sposób połączyć to, co klasyczne z tym, co nowoczesne. Korzystałam z usług firmy przy projektowaniu swojego mieszkania pod Krakowem. Planuję jednak w najbliższym czasie powierzyć morphostudio projekt wnętrza dla mojej firmy w centrum miasta. Myślę, że będziesz równie zadowolona jak ja.
Mako24
Zaglądacz forumowy
Posty: 26
Rejestracja: czw wrz 08, 2016 1:19 pm
Kontaktowanie:

Re: Dobry architekt wnętrz z Krakowa

Post autor: Mako24 »

Ja niestety nie mogę polecić nikogo konkretnego ; / Ale chyba nie o to chodziło w temacie? Czy może się mylę?

Zrobiłem research i wychodzi na to, że godni uwagi są:
Lemanski, Joanna Kłusak i jmsStudio

Sprawdź!
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Dobry architekt wnętrz z Krakowa

Post autor: Hyorin »

A wyszukiwarka nic nie podpowiada? Korzystanie z usług znanych architektów jest bardzo drogie.
kasiaradymno
Świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: czw wrz 29, 2016 9:48 am
Kontaktowanie:

Re: Dobry architekt wnętrz z Krakowa

Post autor: kasiaradymno »

Poszukaj w sieci i poczytaj opinie później podzwoń i dowiesz się jaki jest najlepszy to najszybszy sposób
milena
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw lip 01, 2021 2:25 pm

Re: Dobry architekt wnętrz z Krakowa

Post autor: milena »

tez mnie to interesuje, podbijam temat, remontuję teraz duży dom rodziców i szukam dobrego architekta wnętrz
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 389
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Dobry architekt wnętrz z Krakowa

Post autor: niewazne »

Ja polecam korzystać z architekta. Jesli wybierzesz dobrego to będzie miał dużo pomysłów, które człowiekowi samemu nie przyjdą do głowy. Plus architekt ogarnia całościowo.
No chyba, ze ma się samemu skille w tym zakresie, co raczej zdarza się rzadko.

Jesli szukacie dla siebie ciekawych mebli wypoczynkowych, polecam sklep Meble Arkadius. W ostatnim czasie zamawiałam tam dla siebie oliwkowy narożnik i jestem z niego zadowolona :)
Obrazek
Winietka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:32 am

Re: Dobry architekt wnętrz z Krakowa

Post autor: Winietka »

Warto, jak dogadasz się z architektem i odbieracie na podobnych falach. Oszczędzasz czas i wbrew wszystkiemu pieniądze. Ja dostałam wizualizacje, z części już na starcie rezygnowaliśmy lub zmienialiśmy. Potem lista materiałów, mogłam kupić wszystko w jednym sklepie online i negocjować ceny. Tu mega dużo zaoszczędziłam. Sluzyl pomocą, wizyty na budowie, telefony, rozwiązywał problemy typu kolor fugi poza tym dzięki projektowi, można rozłożyć w czasie wykończenie, bo wiesz, jaki ma być efekt finalny i do czego dążymy.
A na koniec projekty - elektryki, wod-kanu, ułożenia płytek, odległości umywalek czy wc, pełne rysunki techniczne. Wykonawcy dostawali projekty i robili zgodnie z nimi. Nie pytali o bzdury, trzymali się projektu i efekt jest super. Raz jeden próbował mi udowodnic, że projektant się mylił i zrobił po swojemu, to przerabiał na swój koszt. A projekt elektryki dla domu 165m2 majstersztyk. W życiu sama bym nie wpadła na te wszystkie rozwiązania. Elektryk się założyć, że pewnie zmienimy jeszcze kilka razy gniazdka, włączniki, będziemy przesuwać albo dokładać, a nic takiego nie ma miejsca. Wszystko jest tak, jak zaplanowaliśmy wspólnie z architektem.
Mogę również dorzucić namiary na dobry sklep z dekoracjami https://tutumi.pl/lustro-okragle-na-lin ... 10s-1.html - możesz kupić tam na przykład modne w ostatnim czasie okrągłe lustra.
Obrazek
asieczek
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 06, 2016 8:28 am

Re: Dobry architekt wnętrz z Krakowa

Post autor: asieczek »

Jeśli masz projekt ot zawsze możesz sobie zamówić wycenę do tego projektu. Z tego co widzę to na stronie z projektami domów https://projektyzwizja.pl/ mają taką ofertę. Zamawiasz projekt razem z wycena także znasz przybliżony koszt inwestycji. Oczywiście po drodze znajdzie się powód żeby wydać kilka groszy więcej jednak wiesz plus minus, na czym stoisz i czy rozpoczynać realizację danego projektu.
ODPOWIEDZ