Biurko do gabinetu

Meble biurowe: reprezentacja, wnętrza, propozycje.
Fotele do biura, krzesła, szafy i regały, przechowywanie dokumentów, designerskie propozycje na nowoczesne biuro. Po prostu: firmowe klimaty.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Biurko do gabinetu

Post autor: Aleksandra »

Niewielka firma czy globalna korporacja? W każdej z nich zwykle jest gabinet i pokój szefa..
Jakie biurka gabinetowe powinny się znaleźć we wnętrzach firmowych?
Pan Strach
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Biurko do gabinetu

Post autor: Dorota40 »

Najlepiej takie, przy których będzie się wygodnie siedziało :D
To może być coś eleganckiego i estetycznego jak np biurka gabinetowe xeon z biurokonceptu,
ale i można postawić na nutkę ekstrawagancji - z tym, że tu trzeba uważać, żeby nie wstawić do firmy telefonicznej np biurek z frędzlami a'la Bollywood bo to będzie żenada.
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Biurko do gabinetu

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Biurko w gabinecie z prawdziwego zdarzenia powinno być masywne i duże.

Ja w gabinecie dyrektora/prezesa widzę coś w stylu naszego Biurka Kora
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Biurko do gabinetu

Post autor: katarynka »

u mnie w pracy każdy ma takie samo biuro bez względu na to czy jest Szefem czy nie :P nikt nie narzeka jak dotąd, najważniejsze, ze są spore, więc jest dużo miejsca do robienia bałaganu, na szczęście nikt mi sie do mojego biura nie wtrąca :D
Kaska32
Zaglądacz forumowy
Posty: 89
Rejestracja: pn sty 28, 2013 2:22 pm

Re: Biurko do gabinetu

Post autor: Kaska32 »

Ja lubię duże, ogromne biurka, najlepiej z prawdziwego drewna, coś takiego jak to biurko byłoby idealne dla mnie i wcale nie muszę być prezesem, czy dyrektorem, zeby sobie takie sprawić :)
dagna
Świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: czw gru 20, 2012 1:25 pm

Re: Biurko do gabinetu

Post autor: dagna »

no właśnie nie trzeba być prezesem czy szefem żeby mieć biurko :) wiele osób też potrzebuje biurka w domu do pracy i w tym wypadku rozwiązaniem może być biurko schowane w szafie.. na iszafy.pl przeczytałam o czymś takim i coraz poważniej się do tego skłaniam..uważam to za świetny pomysł
Korek

Re: Biurko do gabinetu

Post autor: Korek »

Nie wiem, w tych gabinetach, których miałem okazję bywać to zazwyczaj były zwykłe, duże biurka. Nic wymyślnego. Miejsca na papiery i laptopa. Tak naprawdę to chyba zależy od osoby, która przy nim siedzi, a nie faktu, że to gabinet szefa.
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Biurko do gabinetu

Post autor: katarynka »

meble wbrew pozorom potrafią wiele zakomunikować potencjalnym Klientom, lepiej wybrać coś uniwersalnego tak, aby trafiło w gusta jak największej ilości osób
Dorota35
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: pt maja 10, 2013 11:04 am

Re: Biurko do gabinetu

Post autor: Dorota35 »

Jest takie powiedzenie: ‘praca to nasz drugi dom’. Właściwie wszystko jasne – tam, gdzie spędzamy dwie trzecie naszego dnia musimy się czuć dobrze. Podchodząc do tego tematu ze strony szefa, właściciela powierzchni biurowej – można tłumaczyć taki stan indywidualnymi upodobaniami. Ktoś zwykły bałagan nazwie artystycznym nieładem, a źle dobrane dodatki – ześle na karb swojego stylu. jednym z najważniejszych mebli w każdym biurze jest biurko i okazuje się, że jego wybór nie jest tak prosty i oczywisty. Oczywiste jest, ze dla szefa, prezesa biurko musi być bardziej okazałe

A właściwie kto powiedział, że nasze prywatne biuro ma podążać za ogólnymi schematami? Możemy w nim umieścić osobiste dodatki, ulubione drobiazgi,- oczywiście z umiarem, które z pewnością pomogą przetrwać cały dzień z dala od domu i najbliższych. Osobiście wolę takie miejsca pracy, w których czuję się ‘u siebie’, gdzie nawet podczas pięciominutowej przerwy mogę oderwać myśli od pracy. Dzięki dobrze wybranemu biurku czas pracy znacznie nam się skróci!
akacja21
Świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: czw lip 18, 2013 3:48 pm

Re: Biurko do gabinetu

Post autor: akacja21 »

A w jakim stylu jest gabinet? Może coś takiego, aby było wygodne i pasowało do całości, lub całość podmienić. Co o tym sądzisz?
ODPOWIEDZ