Jakie meble ogrodowe dla dużej rodziny?

Pomysły na piękne meble do ogrodu.
Meble drewniane, rattanowe, hamaki, ławeczki, bujane fotele i inne pomysły na oryginalne meble do ogrodu. Rozmowy o urządzaniu przestrzeni przed domem.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Jakie meble ogrodowe dla dużej rodziny?

Post autor: Kawowa »

Jakie meble ogrodowe warto wybrać dla dużej rodziny?
Zależy mi na tym, żeby wszyscy się pomieścili, ale też żeby te meble były w miarę estetyczne :)
Pan Strach
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Jakie meble ogrodowe dla dużej rodziny?

Post autor: Anita12 »

Pomyśl o drewnianym, prostokątnym stole.
Widziałam takie meble na przykład tutaj: http://www.mebleogrody.pl/21-stoly-ogrodowe
Plus w tym sklepie jest taki, że można sobie samodzielnie stworzyć zestaw mebli ogrodowych, w zależności od naszych potrzeb.
Myślę, że przy stole tego typu zmieści się sporo osób, a jednocześnie będzie się dobrze prezentował.
annna
Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: pt maja 23, 2014 2:49 pm

Re: Jakie meble ogrodowe dla dużej rodziny?

Post autor: annna »

Bardzo duży wybór mebli ogrodowych widziałam
na http://bazkar.pl/139-meble-ogrodowe
Z pewnością coś tam wybierzesz dla swojej dużej rodziny :)
Można tam kupić całe zestawy tzn duży stół wraz z krzesłami.
Nie tylko można przebierać wśród różnych modeli, ale też
materiałów z jakich meble ogrodowe są zrobione.
Są tam meble drewniane, metalowe, z technorattanu.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Jakie meble ogrodowe dla dużej rodziny?

Post autor: kalioppe »

Wszystko zależy, jak duży masz ogród.
Na pewno trzeba zainwestować w duży stół i krzesła.
Do tego może ławka w stylu tej: Obrazek (zdjęcie stąd: http://www.meble.ogrodowe.net/lawki/l124-zeliwne ) ustawiona gdzieś na uboczu.
Przyda się też grill, ewentualnie miejsce na ognisko.
A jeśli masz małe dzieci na pewno piaskownica i plac zabaw.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Jakie meble ogrodowe dla dużej rodziny?

Post autor: kapitalna »

Takie ławeczki jak powyżej będą najlepsze. Widziałam takie meble i dekoracje ogrodowe w castoramie, tutaj masz info
Ogrodolandia
Świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: śr mar 02, 2016 10:53 am

Re: Jakie meble ogrodowe dla dużej rodziny?

Post autor: Ogrodolandia »

Niewielu z nas stać na meble niskiej jakości. Wybierz sobie rzeczy funkcjonalne i trwałe. Ostatecznie nie kupujesz mebli do ogrodu co sezon. Zastanów się, gdzie one mają stać, jaką funkcję spełniać? Czy mają być wypoczynkowe czy jadalniane? Pamiętaj, by były wystarczająco duże, by pomieścić twoją rodzinę, a także kilku gości. Odpowiedz sobie na pytanie, czy meble ogrodowe są przedłużeniem twojego salonu? Czy ogród to przydomowy ogród, gdzie meble mogą stać przez całe lato, czy też działka, na której meble koniecznie trzeba zabezpieczyć?
synTadeusza
Świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: pn mar 07, 2016 9:27 am

Re: Jakie meble ogrodowe dla dużej rodziny?

Post autor: synTadeusza »

Ja kupowałem meble ogrodowe w poprzednim sezonie tutaj <a administrator przypomina o czytaniu regulaminu>. i jestem jak najbardziej zadowolony. Wytrzymały cały sezon i nadal wyglądają jak nowe.
Scarlet
Świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: pt kwie 22, 2016 1:44 pm

Re: Jakie meble ogrodowe dla dużej rodziny?

Post autor: Scarlet »

Dokładnie, ławka ogrodowa taka jak ta spam to według mnie podstawa przy spotkaniach rodzinnych jeszcze do tego duży stół i można naprawdę wypocząć a od czasu do czasu zaprosić sąsiadów czy dalszą rodzinne ;) Polecam w szczególności te zrobione z drewna produkt najbliższy człowiekowi i z przenoszeniem nie ma takich problemów.
asieczek
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 06, 2016 8:28 am

Re: Jakie meble ogrodowe dla dużej rodziny?

Post autor: asieczek »

my przed firmę chcemy kupić na wiosnę takie ławki https://www.jumatsc.pl/kategoria/lawki/ do tej pory jakoś o tym nie pomyśleliśmy, a mamy palarnię więc miło byłoby też móc usiąść. Co myślicie o takim pomyśle?
ODPOWIEDZ