Gdzie kupić dobrą karme dla domowego pupila?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Thea33
Bywalec
Posty: 127
Rejestracja: śr paź 15, 2014 11:16 am

Gdzie kupić dobrą karme dla domowego pupila?

Post autor: Thea33 »

Szukam dostawcy dobrej, dobrze zbilansowanej karmy dla kota. Ktoś może polecić taką lub miejsce, skąd zamawia?
Pan Strach
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Gdzie kupić dobrą karme dla domowego pupila?

Post autor: kangurka »

Royal Canin ma bardzo dobrą karmę, zarówno dla kotów jak i psów. Jest trochę droższa, ale za lepszą jakość trzeba jednak zapłacić.
Agata Malinowska
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: śr gru 03, 2014 1:57 pm

Re: Gdzie kupić dobrą karme dla domowego pupila?

Post autor: Agata Malinowska »

Na rynku jest taki wybór karm, że można rzeczywiście się w tym pogubić, które mają najlepszy i najbezpieczniejszy dla zwierzaka skład. A nikt przecież nie chce grzywdzić pupila posiłkami.
Moja sąsiadka, która bardzo dba o swoje dwa koty, podpowiedziała mi, że możesz zajrzeć tu: krainapupilapl/karma-dla-kotow-z-lososiem-fitmin-salmon-400g.html , gdzie ona zamawia. Twierdzi, że karma jest najlepsza z tych, które dotąd kupowała swoim kociakom. Poczytaj skład, bo on jest w tym wypadku najważniejszy.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Gdzie kupić dobrą karme dla domowego pupila?

Post autor: siedemosiemdwa »

kangurka pisze:Royal Canin ma bardzo dobrą karmę, zarówno dla kotów jak i psów. Jest trochę droższa, ale za lepszą jakość trzeba jednak zapłacić.
Royal Canin jest faktycznie droższą karmą, ale nie przekłada się to na jakość. Jest to karma zawierająca w swoim składzie zboża, które występują tam w formie taniego zapychacza - nie wiem jak to jest w przypadku psów, ale koty nie trawią zbóż. Co do sklepu - polecam Zooplus.
artystka
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: pn sie 19, 2013 9:13 am

Re: Gdzie kupić dobrą karme dla domowego pupila?

Post autor: artystka »

Ja słyszałam dobre opinie o Royal Canin, ale też o Purinie czy Joserze... Karmy w dobrej cenie i przez internet polecam w sklepie e-pazur.com. Duży wybór, codziennie jakieś promocje, fajne wyprzedaże i szybka dostawa.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Gdzie kupić dobrą karme dla domowego pupila?

Post autor: siedemosiemdwa »

Wystarczy przeczytać skład Royala i wszystko robi się jasne. A jak nie masz wiedzy na temat tego co jest dobre a co nie dla zwierzaka to wystarczy doczytać w internecie o danych składnikach.
Ciechanowska
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr gru 15, 2021 12:43 am

Re: Gdzie kupić dobrą karme dla domowego pupila?

Post autor: Ciechanowska »

Kiedy kupiłam córce chomika, zasięgałyśmy dokładnych informacji w sklepie w którym kupiliśmy gryzonia. Rozmawialiśmy zarówno o karmie jak i o sianku i zabawkach dla chomika. Regularnie kupujemy karmę w internetowym sklepie zoologicznym domowypupil http://domowypupil.pl/ Kupujemy mieszanki odpowiednio dobranych ziaren zbóż, owoców i warzyw.
ODPOWIEDZ