Nawodnienie ogrodu.

Altanki, domki ogrodowe, wiaty, zadaszenia, place zabaw dla dzieci i inne elementy małej architektury ogrodowej. Co wybrać, czego unikać, jak stawiać przed domem różne niespotykane cuda. Rozmowy.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Nawodnienie ogrodu.

Post autor: Kobite »

Jak to rozwiązujecie, wydaje mi się, że zapowiada się kolejny suchy rok, a głównie chodzi mi o te okresy suszy bo wtedy z wodą jest ciężko, a ta z beczek nie zawsze starczy o podlewaniu z kranu nie wpominam bo to jest za drogie po prostu. Firma, która robiła nam przyłącze do kanalizy podsunęła mi pomysł, żeby zrobić zbiorniki na deszczówkę i ewentualnie połączyć to z systemem zraszaczy, ale jak duży powinien być wtedy zbiornik, żeby zgromadzić odpowiedni zapas wody? Mają takie coś pokazane na stronie (http://www.czystyzysk.eu/) tylko zastanawiam się ile to może kosztować i czy będzie się sprawdzać?
Pan Strach
Zuzzanna
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: ndz lis 28, 2021 11:43 pm

Re: Nawodnienie ogrodu.

Post autor: Zuzzanna »

super sprawa, warto bo wiadomo jak to teraz jest, ceny w gore i woda tez masakra tak drogo
ODPOWIEDZ