Altana do ogrodu

Altanki, domki ogrodowe, wiaty, zadaszenia, place zabaw dla dzieci i inne elementy małej architektury ogrodowej. Co wybrać, czego unikać, jak stawiać przed domem różne niespotykane cuda. Rozmowy.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Agata Malinowska
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: śr gru 03, 2014 1:57 pm

Altana do ogrodu

Post autor: Agata Malinowska »

Szukam altan ogrodowych. Nie jestem zainteresowana gotowymi wyrobami z marketów budowlanych. Szukam czegoś oryginalnego i bardzo dobrej jakości. Proszę o poważne namiary na producentów.
Pan Strach
Thea33
Bywalec
Posty: 127
Rejestracja: śr paź 15, 2014 11:16 am

Re: Altana do ogrodu

Post autor: Thea33 »

Ostatnio coś takiego namierzyłam w ogrodzie sąsiadów i podpytałam ich, gdzie kupili.
Okazuje się, że mają bardzo fajne namiary na dostawcę: ogrodosferapl/altana-ogrodowa-orlean-2500-x-5000 , który ma dość szeroki asortyment ciekawych i niebanalnych altan. Wydaje mi się, że również jakościowo są dużo lepsze, niż marketowy standard.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Altana do ogrodu

Post autor: kalioppe »

A jak duża altana jest Ci potrzebna?
Jak często będziesz z niej korzystać?
Dla codziennego użycia spokojnie wystarczy coś niedużego. Pomieszczą się tam i meble rattanowe: meble.ogrodowenet/rattanowe i ewentualnie jakieś sprzęty ogrodnicze. I w takim przypadku na pewno wybierzesz coś z gotowych modeli dostępnych w sklepach.
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Altana do ogrodu

Post autor: Kobite »

Można też dodać ogłoszenie bezpośrednio na oferteo w dziale stolarskim - oferteopl/stolarka-drewno na pewno w okolicy są firmy, które szukają zleceń i są wstanie zbudować tego typu altany. Tym bardziej, że jak firma się zgłasza sama to przeważnie daje niższą cenę. W ten sposób znaleźliśmy wykonawców ogrodu i zrobili go bardzo dobrze.
ODPOWIEDZ