Szybkie kredyty są bezpieczne?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Szybkie kredyty są bezpieczne?

Post autor: Kawowa »

Zastanawiam się czy takie oferty w ogóle są bezpieczne.
Czytałam, że nie każdy szybki kredyt gotówkowy musi być zły. Musimy tylko podejść do tematu odpowiednio.
Przede wszystkim sprawdzić różne oferty i zapoznać się dokładnie z ich warunkami.
Ktoś z was korzystał z takich ofert?
Pan Strach
sylwia4012
Zaglądacz forumowy
Posty: 36
Rejestracja: ndz sty 19, 2014 11:04 am

Re: Szybkie kredyty są bezpieczne?

Post autor: sylwia4012 »

To prawda szybkie nie muszą być złe, ale warto zastanowić się nad nimi dobrze, ponieważ zły wybór potem może odbijać się na naszym życiu i wysokich ratach a nawet problemach z spłatą. Dobrze jest porównać najpierw kredyty a potem wybrać najlepszy.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Szybkie kredyty są bezpieczne?

Post autor: kangurka »

Zależy gdzie takie kredyty bierzmy. Trzeba przede wszystkim sprawdzić daną placówkę, szczególnie jeżeli jej nie znamy.
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Szybkie kredyty są bezpieczne?

Post autor: enigmaa »

Moim zdaniem to zależy od instytucji gdzie taki kredyt chce się wziąć.
Generalnie hasło szybki kredyt nie kojarzy się mi dobrze i wydaje się mi, że taki kredyt jest wysoko oprocentowany.
Poniżej kilka sytuacji w których nie powinno się brać kredytu: finai.pl/blog/kredyty/9-sytuacji-w-ktorych-nie-powinienes-brac-kredytu-punkt-piaty-moze-byc-decydujacy
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Szybkie kredyty są bezpieczne?

Post autor: AlaKawa »

Moim zdaniem także i produkty pozabankowe mogą okazać się dla nas ciekawym rozwiązaniem, czego przykładem może być chociażby chwilówka w credy24.pl/chwilowki. W wielu sytuacjach życiowych niezbędne są nam dodatkowe środku, a tutaj możemy je szybko otrzymać. Jednocześnie w tym przypadku przyznawalność jest bardzo wysoka, a jednocześnie takie wsparcie finansowe dużo łatwiej otrzymać, niż kredyt w banku.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 530
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Szybkie kredyty są bezpieczne?

Post autor: kapitalna »

Oczywiście, że tak. Nie zawsze jest możliwość wzięcia pożyczki w banku wówczas instytucje finansowe są jak najbardziej dobrym rozwiązaniem. Zobacz sobie,gdzie weźmiesz kredyt gotówkowy tani i w pełni bezpieczny
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Szybkie kredyty są bezpieczne?

Post autor: Majeczkaa »

Na szybkich się nie znam, bo nigdy nie brałam, ale nie sądzę, że są niebezpieczne, ale są na pewno wyżej oprocentowane. Ja akurat preferuje kredyty bankowe, które niestety często biorę, bo nie jestem w stanie z wypłaty zaoszczędzić wystarczającej sumy pieniędzy. Nawet teraz będe zmuszona wziąc kredyt na samochód, który znazłam tu santanderconsumerpl/kredyty-samochodowe/kredyt-samochodowy,1.html , bo tydzień temu zepsuł mi się samochód i koszt naprawy przewyższy wartość samochodu.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Szybkie kredyty są bezpieczne?

Post autor: Hyorin »

Biorąc chwilówkę, trzeba pamiętać o przestrzeganiu terminów. Tutaj https://halokonin.pl/20220422478553/jak ... o-terminie piszą, co grozi za spłatę chwilówki po terminie - nic przyjemnego.
Bari21
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:25 am

Re: Szybkie kredyty są bezpieczne?

Post autor: Bari21 »

Myślę, że tak, ale oczywiście wszystko zależy od tego gdzie się je bierze i w jaki sposób. Pod adresem: https://gotowkowe-pozyczki.pl/kredyty-gotowkowe udało mi się znaleźć wpis, który szerzej porusza ten temat. Myślę, że warto zdecydować się na wzięcie jej właśnie tutaj.
ODPOWIEDZ