Dekoracje do salonu

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Dekoracje do salonu

Post autor: Kawowa »

Orientujecie się gdzie w internecie można znaleźć jakieś fajne, użyteczne dodatki do salonu?
Zależy mi na dobrej cenie, ale też jakości.
Pan Strach
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Dekoracje do salonu

Post autor: Anita12 »

Ja mam kilka swoich ulubionych sklepów stacjonarnych, właściwie to takie sieciówki, ale da się znaleźć naprawdę fajne rzeczy.
Ciekawą opcję znalazłam też tutaj: lotaripl/produkty/poduszki.html bo widziałam, że można u nich wybrać coś z gotowych rozwiązań jeśli chodzi o nadruki na poduszkach i innych tekstyliach albo wymyślić coś swojego.
Tak czy inaczej, to fajna opcja, żeby stworzyć mocno indywidualną dekorację, podkreślającą charakter naszego mieszkania.
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 389
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Dekoracje do salonu

Post autor: niewazne »

Ja staram sie kupować raczej tansze dekoracje ponieważ jestem totalnie niezdecydowaną osobą i lubię często zmieniać wystrój wnętrza. Ostatnio zamawiałam kilka takich elementów w Black Red White:
- zerknij sobie na ich stronę ponieważ oprócz mebli mają tam również bardzo wiele dekoracji do mieszkania. Wybór jest dość spory.
Obecnie zresztą jest tam promocja, w ramach której niektóre dekoracje możesz kupić sobie w cenie o 40% niższej niz poprzednio. Ja ostatnio zaszalałam i kupiłam sobie na ścianę taką naklejkę:
Obrazek
RudaMaryla
Zaglądacz forumowy
Posty: 60
Rejestracja: śr sty 08, 2014 7:49 pm

Re: Dekoracje do salonu

Post autor: RudaMaryla »

Na allegro znajdziesz pełno różnego rodzaju szablonów do wykonania wzorów farbami lub już gotowych naklejek do ozdabiania ścian.
oleska23
Świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: pt lip 18, 2014 12:13 pm

Re: Dekoracje do salonu

Post autor: oleska23 »

Ja coś tkaiego brałam spam ostatnio do salonu, fajny napis motywacyjny w modnej ramie .
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Dekoracje do salonu

Post autor: designerka »

Też mam wiele plakatów z takimi sentencjami. W sumie to nawet nie ze względu na ich przeslanie, ale na to, ze lubię typografię. Takie nowoczesne dodatki najlepiej pasują do mojego salonu.
boom99
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sob lut 08, 2014 10:19 am

Re: Dekoracje do salonu

Post autor: boom99 »

ja planuję całkowitą zmianę w salonie i właśnie inspiracji szukam w necie, czuję że to będzie COŚ .
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Dekoracje do salonu

Post autor: Dorota40 »

boom99 pisze:ja planuję całkowitą zmianę w salonie i właśnie inspiracji szukam w necie, czuję że to będzie COŚ .
Grunt, to pozytywne podejście, wtedy wszystko się da:)
Sprawdź sobie pomysły na salon w tym tekscie:
:arrow: deconova.pl/uniwersalne-pomysly-na-aranzacje-salonu.php
Kilka rzeczy całkiem interesujących wpadło mi w oko, więc uważam, że warto przetestować.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Dekoracje do salonu

Post autor: designerka »

Myślę, że świetną dekoracją w salonie mogą być tapety. Tutaj: homebookpl/produkty/tapety-i-fototapety/pixers widziałam kilka bardzo ładnych. A Wy co o tym sądzicie?
LoveMeblove
Zaglądacz forumowy
Posty: 36
Rejestracja: pt paź 23, 2015 2:09 pm

Re: Dekoracje do salonu

Post autor: LoveMeblove »

Wg mnie najłatwiej w salonie zmieniać dodatki, z tapetami jest więcej roboty i bałaganu :)
A tak to kupisz sobie jakiś ładny drobiazg i już może dużo zmienić!

Osobiscie jestem fanką kwiatów, poduszek i zasłonek. Te dwa ostatnie mogą odmienić wnętrze nie do poznania już za sprawą samej kolorystyki. W internecie jest wiele inspiracji.
ODPOWIEDZ