Szukam tłumacza - niemiecki

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Agata Malinowska
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: śr gru 03, 2014 1:57 pm

Szukam tłumacza - niemiecki

Post autor: Agata Malinowska »

Chciałabym zlecic wykonanie tłumaczenia dokumentacji technicznej urządzenia. Czyli specjalistyczne.
Znacie biura w sieci, które wykonuja zlecenia na takie usługi. Faktura.
Pan Strach
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Szukam tłumacza - niemiecki

Post autor: siedemosiemdwa »

Sama zlecałam kiedyś wykonanie tłumaczenia z obróbką grafiki BestText.pl, więc mogłabym polecić to biuro tłumaczeń - wykonują głównie tłumaczenia specjalistyczne, więc mają w tym doświadczenie.
Thea33
Bywalec
Posty: 127
Rejestracja: śr paź 15, 2014 11:16 am

Re: Szukam tłumacza - niemiecki

Post autor: Thea33 »

Jak wpiszesz w wyszukiwarkę frazę dotyczącą takiego zlecenia powinna Ci zwrócić różne wyniki. Może znajdziesz kogoś, kto w Twojej miejscowości zajmuje się takimi tłumaczeniami.
Jeśli zaś chodzi o zlecenia przez Internet to ja mogę polecić Ci biuro: mtlumaczeniapl/ , gdzie moja siostra niedawno zlecała tłumaczenie swoich dokumentów.
Z tego, co pamiętam, była zadowolona przede wszystkim z tego, jak szybko wycenili jej zlecenie, bo zależało jej na czasie. No i ze stawek, które mają bardzo przystępne.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Szukam tłumacza - niemiecki

Post autor: kangurka »

Tłumaczy zdecydowanie nie brakuje, więc warto poszukać jakieś firmy w sieci w pobliżu naszego miejsca zamieszkania.
asieczek
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 06, 2016 8:28 am

Re: Szukam tłumacza - niemiecki

Post autor: asieczek »

w temacie tłumaczeń technicznych rzuć okiem na ofertę tego biura https://gztlumaczenia.pl/tlumaczenia-techniczne/ może zadzwoń do nich i poproś o konkretną wycenę usługi bo tak najszybciej się dowiesz co i za ile :) powodzenia.
ODPOWIEDZ