Praca w domu - lubicie?

Aranżacja domowego gabinetu, miejsce pracy w domu, meble gabinetowe, profesjonalne i wygodne wyposażenie domowego biura. Biurko, regały, przechowywania dokumentów, fotel, dekoracje uprzyjemniające życie. Rozmowy o urządzaniu gabinetów.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Morek
Świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: śr lut 10, 2021 8:42 am

Praca w domu - lubicie?

Post autor: Morek »

Praca w domu - lubicie?
Czy może wcale nie jest tak różowo jak się o niej dzisiaj mówi?
Ja od jakiegoś czasu pracuję z domu i przyznam, że dość mnie to męczy, nawet jeśli mam do tego swój osobny ala gabinet
Pan Strach
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Praca w domu - lubicie?

Post autor: siedemosiemdwa »

Lubię pracować w domu, ale nie wtedy, gdy ma to miejsce np. przez cały miesiąc. Jednak zdrowo jest czasami pójść do biura.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Praca w domu - lubicie?

Post autor: designerka »

Praca w domu nie jest dla każdego. Lockdown to pokazał. Są jednak zawody, które na to pozwalają. Przykładowo w niektórych firmach osoby zajmujące się obsługą klienta z powodzeniem mogły wykonywać swoje zadania. Można się przebranżowić. Czy warto? Na tej stronie: http://konstytucje.pl/ile-mozna-zarobic-pracujac-w-obsludze-klienta/ znajdziecie informacje o tym, ile można zarobić, pracując w obsłudze klienta.
alenka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:27 am

Re: Praca w domu - lubicie?

Post autor: alenka »

Ja nie narzekam :) co prawda musiałam zmienić sprzęt na nowy i bardziej wydajny i zainwestować w nowy internet ( wcześniej używałam takiego mobilnego ale teraz stałe łącze to już podstawa). Jak mieszkacie w Białymstoku i szukacie sprawdzonego dostawcy to polecam firmę Elpos :) sporo pakietów do wyboru, ceny rozsądne a jakość usług bez zarzutu.
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Praca w domu - lubicie?

Post autor: foxi11 »

Nie jestem zwolenniczką pracy w domu.Człowiek zawsze lubi się dobrze przygotować do wyjścia do pracy a do pracy w domu już niekoniecznie.
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Praca w domu - lubicie?

Post autor: Gemma »

Ja nie lubię, ale obecnie wolę to, niż przyjeżdżać do biura. Choć nie mam zbyt dobrych warunków do pracy w domu.
KacperIl
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:08 am

Re: Praca w domu - lubicie?

Post autor: KacperIl »

Szukając dobrych ofert pracy to mogę zdecydowanie polecić do sprawdzenia portal https://fachpraca.pl/oferty-pracy/l/niemodlin/ na którym będziecie mogli znaleźć wiele aktualnych propozycji z dobrymi zarobkami i jasnym zakresem obowiązków. Zawsze warto próbować swoich sił na nowym stanowisku, a nawet czasami branży. Ostatecznie przełoży się to na wiele korzyści i nie będziesz żałował, że nie spróbowałeś.
rados
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr gru 15, 2021 9:10 pm

Re: Praca w domu - lubicie?

Post autor: rados »

Nie do końca. Bo to jednak praca za własne. Obecnie raczej żaden pracodawca nie dopłaca do kosztów jakie ponosisz pracując w domu. A dom musisz ogrzać jak pracujesz, zużywasz więcej prądu itd. Jest różnica. Nawet wody więcej zużywasz jak pracujesz w domu. W skali roku to zauważalna różnica. Koszty dojazdu? Może niższe, ale to zależy ile masz do pracy. Zawsze można wybrać rower ;) A i nie każdą prace zrobisz w domu. I nie zawsze. Także ja tam nie jestem do końca na tak. Z drugiej strony i tak pracuję na magazynie w Niemczech, wiec ciężko by mi było zabrać pracę do domu :) Ale pracując w Niemczech za sprawą Mondi Polska, mam i tak lepsze warunki i ciekawsze zarobki.
tinaK
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw paź 31, 2013 8:01 pm

Re: Praca w domu - lubicie?

Post autor: tinaK »

Uwielbiałam prace w domu. To duża oszczędność czasu. Obecnie mój pracodawca nie pozwala na home office.
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Praca w domu - lubicie?

Post autor: duser »

Niezależnie od tego w jakim systemie pracujesz, czy jest to praca zdalna, czy stacjonarna, to zapewne swietnie zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważny jest proces offboardingu, ponieważ pozostawia dobre wrażenie zarówno po pracodawcy, jak i po pracowniku. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj https://gamfi.com/blog/offboarding-czyl ... racownika/
ODPOWIEDZ