Gadżety uprzyjemniające pracę

Aranżacja domowego gabinetu, miejsce pracy w domu, meble gabinetowe, profesjonalne i wygodne wyposażenie domowego biura. Biurko, regały, przechowywania dokumentów, fotel, dekoracje uprzyjemniające życie. Rozmowy o urządzaniu gabinetów.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Gadżety uprzyjemniające pracę

Post autor: Aleksandra »

Macie jakieś swoje gadżety uprzyjemniające pracę - na biurku, wokół siebie, w pokoju pracowym ?
Pan Strach
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Gadżety uprzyjemniające pracę

Post autor: kalioppe »

Ja mam grę na kompurterze - anno online :D
Gra jest dostępna online, więc mogę korzystać z niej wszędzie, gdzie pracuję. Dobry sposób na krótką przerwę w pracy, kiedy mózg już powoli odmawia posłuszeństwa. Niby nic takiego, ale naprawdę myślę, że pomaga mi to pracować.
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Gadżety uprzyjemniające pracę

Post autor: Zbig55 »

Gry odpadają, to raczej odciąga od pracy. Uprzyjemnia cicha muzyka z mini radia na biurku.
aflam
Świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: pn kwie 28, 2014 5:53 pm
Kontaktowanie:

Re: Gadżety uprzyjemniające pracę

Post autor: aflam »

Ja w zasadzie mam dwa gadżety. Pierwszy to malutkie radyjko, a drugi to magnesowe kulki, z których można układać przeróżne kształty. Idealny sposób na zajęcie rąk, kiedy trzeba oderwać wzrok od ekranu i poszukać dobrego pomysłu.
Ostatnio zmieniony sob maja 03, 2014 8:55 am przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: złamanie regulaminu forum
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Gadżety uprzyjemniające pracę

Post autor: siedemosiemdwa »

Te magnesowe kulki brzmią zachęcająco - szkoda, że nie doczytałaś tej dużej informacji na górze, ponieważ gdyby nie to mogłabym zobaczyć Twoją propozycję.
RudaMaryla
Zaglądacz forumowy
Posty: 60
Rejestracja: śr sty 08, 2014 7:49 pm

Re: Gadżety uprzyjemniające pracę

Post autor: RudaMaryla »

Z pewnością delikatna muzyka, kadzidełka albo delikatny odświerzacz powietrza. Dobrze jest też często wietrzyć pomieszczenie.
Agata Malinowska
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: śr gru 03, 2014 1:57 pm

Re: Gadżety uprzyjemniające pracę

Post autor: Agata Malinowska »

Ja mam tylko to, co potrzebne na biurku do pracy, żeby nie rozpraszać się niepotrzebnymi gadżetami.
Jednak dzielę to biurko (duże!!!) z moim mężem, który uwielbia wszelkie gadżety, szczególnie te - wyprodukowane przez siebie samego ;)

Uwielbia bawić się elektroniką, tworzyć z części ze znalezionych na targach staroci jakieś niespotykane i dziwne urządzenia i mierniki. Czasami są rewelacyjne, a czasami zastawiam się, czy on nie bierze pod uwagę tego, że cena prądu nie jest wcale taka niska, a każde z tych urządzeń czerpie go trochę, by działać. Zatem suma kilku takich gadżetów czasami daje pokaźny rachunek.
paula
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr lip 22, 2015 10:28 am

Re: Gadżety uprzyjemniające pracę

Post autor: paula »

ja mam mały wiatraczek na usb, czasem zapalam też lampkę usb, a na wyciągam święta choinkę też na usb
OlaPe
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: śr paź 21, 2015 10:59 pm

Re: Gadżety uprzyjemniające pracę

Post autor: OlaPe »

Radio, kubek termiczny, wiatrak ale najbardziej mnie relaksuje i wprowadza w dobry nastrój śpiew ptaków. Mam biuro koło lasu, kiedy otwieram okno to słyszę ptaki śpiewające w lesie.
Yosia
Bywalec
Posty: 120
Rejestracja: śr lip 27, 2016 11:45 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:

Re: Gadżety uprzyjemniające pracę

Post autor: Yosia »

Jeżeli o mnie chodzi to na pewno dobry sprzęt grający, bez tego ani rusz. Ostatnio kilak ciekawych modeli znalazłam u nich https://www.premiumsound.pl zastanawiam sie nad zmiana kolumn, bo obecne są już mocno wyeksploatowane i nie grają już tak dobrze jak kiedyś.
ODPOWIEDZ