Pralka w szafie w przedpokoju

Aranżacja przedpokoju, szafy, komody i inne meble, które powinny się znaleźć w dobrze zaprojektowanym, domowym przedpokoju. Wyposażenie, dodatki, rozmowy przedpokojowe.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Monaki
Zaglądacz forumowy
Posty: 23
Rejestracja: czw maja 09, 2013 11:16 am

Re: Pralka w szafie w przedpokoju

Post autor: Monaki »

W szafie to bym unikała, bo bałabym się że jak będzie awaria to się to baaardzo nieciekawie skończy. Natomiast pralka poza łazienką (w przedpokoju czy w kuchni) jest dla mnie ok, szczególnie jeśli łazienka jest mała (warto zaoszczędzić miejsce).
Pan Strach
Rafal
Zaglądacz forumowy
Posty: 40
Rejestracja: pn lip 15, 2013 12:22 pm

Re: Pralka w szafie w przedpokoju

Post autor: Rafal »

Pralka w szafie? To nie jest czasem żart? Moim zdaniem nie warto tak robić! Nie boisz się o awarię? Jeżeli by się taka zdarzyła to byłby duży problem
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Pralka w szafie w przedpokoju

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Rafal pisze:Pralka w szafie? To nie jest czasem żart? Moim zdaniem nie warto tak robić! Nie boisz się o awarię? Jeżeli by się taka zdarzyła to byłby duży problem
Szczerze powiedziawszy to nie spotkałam się jeszcze z takim rozwiązaniem. Jeśli w łazience masz za mało miejsca na wstawienie pralki, to może warto wygospodarować trochę miejsca w kuchni? Obawiam się że szafa nie wytrzymałaby drgań bębna, poza tym chyba nieco odstraszałaby gości.
Magdalena30
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: pn wrz 23, 2013 12:45 pm

Re: Pralka w szafie w przedpokoju

Post autor: Magdalena30 »

Bardzo specyficzne i nowatorskie rozwiązanie, ja bym jednak nie próbował czegoś takiego. Może być to awaryjny pomysł.
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Pralka w szafie w przedpokoju

Post autor: Aleksandra »

Bałabym się zdecydowanie zalania takiej szafy...
nie sądzę, żeby to był dobry pomysł .
ODPOWIEDZ