Wystrój podkręcajacy nastrój w sypialni

Oaza wypoczynku: aranżacja wygodnej i jednoczesnie romantycznej sypialni, meble, szafki nocne, dekoracje, dywany. Oświetlenie i wyposażenie sypialni - spytaj o radę, podpowiedz innym, urządź się z pomysłem!
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
wojciecha
Świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: czw lis 14, 2013 3:00 pm

Re: Wystrój podkręcajacy nastrój w sypialni

Post autor: wojciecha »

U mnie był taki problem, że jak zrobiliśmy nieco ciemniejszy wystrój sypialni (zakładając, że to miejsce na wyciszenie i spokój, w którym będzie w sumie tylko odpoczywać), to rezultat wyszedł niestety troche ponury. Prawdopodobnie trochę zbyt ciemny kolor poszedł na ścianę, w połączeniu z faktem, że pokój nie jest jakoś bardzo dobrze doświetlony. Trzeba będize chyba przemalować ściany na jaśniejszy odcień.
Ostatnio zmieniony śr lip 23, 2014 7:07 am przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: złamanie regulaminu
Pan Strach
Laurka1
Zaglądacz forumowy
Posty: 22
Rejestracja: wt mar 04, 2014 12:37 pm

Re: Wystrój podkręcajacy nastrój w sypialni

Post autor: Laurka1 »

Hej! Ja w mojej sypialni pomalowałam trzy ściany na kolor ciemno-bordowy, natomiast jedną z nich na kolor brązowy. Użyłam do tego farby satynowej ECO12 firmy ECORSON. Kolory nadały ciepłego, ale i tajemniczego nastroju w mojej sypialni. Poza tym uwielbiam lampy abażurowe. Mają w sobie "to coś" co podkręca nastrój ;)
mallory
Zaglądacz forumowy
Posty: 17
Rejestracja: pt paź 03, 2014 3:02 pm

Re: Wystrój podkręcajacy nastrój w sypialni

Post autor: mallory »

a ja proponuję Ci lampy zapachowe zwłaszcza marki ashleigh and burwood. wlane do nich olejki pachną intensywniej niż świece i jeszcze bardziej trwale, zmysłow. same lampy również są przekne. są i takie bogate, trochę orientalne, barwne, mieniące się kolorami (jak np. vampiress albo leopardess) - i takie bardziej spokojne, z klasą (jak np. sweet dreams).

ale jeśli wolisz świece to polecam zwłaszcza yankee candle albo kringle candle - są naprawdę świetnej jakości, a zapachy są nietuzinkowe i skomponowane z olejków eterycznych z ccałego świata - naturalnych, a nie sztucznych!
sylwia4012
Zaglądacz forumowy
Posty: 36
Rejestracja: ndz sty 19, 2014 11:04 am

Re: Wystrój podkręcajacy nastrój w sypialni

Post autor: sylwia4012 »

Ja również uważam, że fajnym pomysłem na podkręcenie nastroju w sypialni mogą być świeczki. Najlepiej te,które dodatkowo ślicznie pachną. Sama lubię sobie zapalić od czasu do czasu świeczkę i stworzyć przytulny nastrój. W sam raz na takie chłodne jesienne wieczory. Bardzo trwałe, o intensywnym zapachu są np. świeczki Yankee Candle - . Są one produkowane na bazie naturalnych olejków eterycznych. No i co najważniejsze - marka słynie z ponad 100 nut zapachowych więc wybór jest ogromny.
Margo
Zaglądacz forumowy
Posty: 18
Rejestracja: śr lip 01, 2015 6:43 pm

Re: Wystrój podkręcajacy nastrój w sypialni

Post autor: Margo »

A czy te zapachy są przyjazne dla alergika? Ja niestey na to muszę zwracać uwagę.Może się orientujesz?
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Wystrój podkręcajacy nastrój w sypialni

Post autor: kangurka »

To chyba zależy od tego, na co jest się uczulonym. Myślę, że może być z tym różnie. Na pewno nie jest to dobre rozwiązanie dla astmatyka.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Wystrój podkręcajacy nastrój w sypialni

Post autor: siedemosiemdwa »

Słyszałam kiedyś o tym, że ktoś dostał reakcji uczuleniowej przez świeczki zapachowe. Więc trzeba być z tym uważnym.
Arek454
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: sob lip 10, 2021 6:03 pm

Re: Wystrój podkręcajacy nastrój w sypialni

Post autor: Arek454 »

Jeżeli w takim razie rozglądacie się za wyborem ciekawych propozycji świec zapachowych to tutaj zdecydowanie do sprawdzenia mogę polecić Wam markę CocoWick https://cocowick.pl/ w przypadku których na pewno będziecie pozytywnie zaskoczeni jeśli chodzi o propozycje jakie udało im się zestawić, przede wszystkim fajny styl świecy w łupinie kokosa, do tego takie propozycje jak na przykład "Szczęście" które naprawdę pozytywnie zaskakują propozycjami. Do tego przystępne ceny i co również ważne profesjonalne podejście do klienta. Pozdrawiam i udanych łowów zakupowych życzę!
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Wystrój podkręcajacy nastrój w sypialni

Post autor: duser »

Każdy ma inny gust, a ja np. bardzo lubię sztukę, a szczególnie malarstwo. Mój ulubiony obraz to degas primabalerina . Powiem wam, że taki obraz bardzo korzystnie wpłynąłby na wygląd sypialni, bo jest bardzo nijaka i nudna. A wy co byście zmienili, czy dodali?
asieczek
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 06, 2016 8:28 am

Re: Wystrój podkręcajacy nastrój w sypialni

Post autor: asieczek »

a co myślicie o podświetleniu łozka od spodu taśmą led? wg mnie to trochę wiocha, ale wstydziłam się to powiedzieć koleżance zeby jej nie było przykro :D
ODPOWIEDZ