Schody na poddasze

Jak urządzić poddasze?
Domowe poddasze, skosy, spadki i pomysły na ciekawą aranżację pokoju na poddaszu. Meble, projekty, pogaduszki - spytaj, podsuń, zdradź patenty.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Schody na poddasze

Post autor: AlaKawa »

Osobiście zdecydowałabym się tutaj na schody drewniane . W ofercie Schody Gaździcki mamy bardzo wiele ciekawych propozycji tego typu do wyboru. Przede wszystkim cechuje je niebanalna stylistyka, jak i najwyższa jakość wykonania, a co więcej, taka opcja tak naprawdę jest rozwiązaniem na bardzo długie lata:).
Pan Strach
nosleep
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt lis 26, 2021 11:59 am

Re: Schody na poddasze

Post autor: nosleep »

Wybór schodów jest ważny, ponieważ po pierwsze to spory koszt, a po drugie robi się je na długie lata. Ja w tym roku przerabiałam poddasze na użytkowe i musiałam wykonać schody. Wybraliśmy schody dywanowe oferowane przez firmę centrum-schodow.com.pl/oferta-schody/schody-dywanowe.htm. Są nie tylko bardzo eleganckie ale też bardzo solidne. No i są wygodne w codziennym użytkowaniu.

<admin zachęca do czytania regulaminu>
mikra
Stały bywalec
Posty: 149
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:07 pm

Re: Schody na poddasze

Post autor: mikra »

Myślę, że to jest słuszny kierunek - https://schodyprudlik.com.pl/schody-drewniane/
U nas to się fajnie sprawdziło i ogólnie schody z drewna robią dużą różnicę
To ma wiele zalet, wyglądają efektownie, są trwałe. To słuszny kierunek.
Co o tym myślicie?
ODPOWIEDZ