Grzyby w ogrodzie

Wokół roślin w ogrodzie i w domu: doniczki, instalacje, pomysły.
Wszystko to, co sprawia, że rośliny w ogrodzie nabierają "blasku".
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
sylwia4012
Zaglądacz forumowy
Posty: 36
Rejestracja: ndz sty 19, 2014 11:04 am

Grzyby w ogrodzie

Post autor: sylwia4012 »

Czy ktoś z was ma w ogrodzie takie grzybnie specjalne na różne grzyby? Zastanawiam się nad zakupem takiej grzybni. Wydaje mi się, że sprawdziła by się u mnie w ogrodzie. dzieci były by pod wrażeniem.
Pan Strach
adik356
Zaglądacz forumowy
Posty: 95
Rejestracja: ndz sie 10, 2014 8:42 am

Re: Grzyby w ogrodzie

Post autor: adik356 »

Moim zdaniem fajne są takie grzybnie specjalne, jednak różnie to bywa z nimi. Warto kupić z sprawdzonego źródła. Do tego nie które rodzaje grzybów niestety nie od razu wyrastają, czasem musi rok upłynąć aby udało nam się własne koło domu.
sylwia4012
Zaglądacz forumowy
Posty: 36
Rejestracja: ndz sty 19, 2014 11:04 am

Re: Grzyby w ogrodzie

Post autor: sylwia4012 »

A ty gdzie kupowałeś taką grzybnie? właśnie potrzebuję coś sprawdzonego i praktycznego co sprawdzi się u mnie w ogrodzie. Mam trochę drzewek w ogrodzie, sosen, brzózek może by coś udało się.
adik356
Zaglądacz forumowy
Posty: 95
Rejestracja: ndz sie 10, 2014 8:42 am

Re: Grzyby w ogrodzie

Post autor: adik356 »

Ja zawsze znajduje wiele ciekawych okazów na: https://sklep.swiatkwiatow.pl/podgrzybe ... ybnia.html . Wydaje mi się, że znajdziesz tam wiele ciekawych propozycji godnych uwagi.
sylwia4012
Zaglądacz forumowy
Posty: 36
Rejestracja: ndz sty 19, 2014 11:04 am

Re: Grzyby w ogrodzie

Post autor: sylwia4012 »

O dzięki przyda się na pewno namiar na takie coś. Myślę, że znajdę coś dla Siebie. Teraz jest taki okres w sam raz na takie działania, a więc warto kupić.
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Grzyby w ogrodzie

Post autor: Gemma »

Najłatwiej jest chyba kupić grzybnię do pieczarek, to dość proste w obsłudze grzyby (z tego, co slyszałam).
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Grzyby w ogrodzie

Post autor: Gemma »

A jakie grzyby chcesz hodować? Na pieczarki możesz kupić specjalne grzybnie, inne rodzaje to nie wiem...
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Grzyby w ogrodzie

Post autor: Hyorin »

Gemma pisze: pt cze 04, 2021 7:31 am A jakie grzyby chcesz hodować? Na pieczarki możesz kupić specjalne grzybnie, inne rodzaje to nie wiem...
Jeżeli ktoś jest zainteresowany hodowlą pieczarek, polecam poczytać tutaj więcej o podłożu. Sam planuję swoją pieczarkarnię i ten artykuł bardzo mi się przydał :)
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Grzyby w ogrodzie

Post autor: foxi11 »

U mojego szwagra same wyrosły maślaki pod sosnami. Jest tego całe mnóstwo. Trzeba tylko dbać by jesienią grzybnia nie przeschła.
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Grzyby w ogrodzie

Post autor: Gemma »

foxi11 pisze: sob lis 27, 2021 11:04 am U mojego szwagra same wyrosły maślaki pod sosnami. Jest tego całe mnóstwo. Trzeba tylko dbać by jesienią grzybnia nie przeschła.
Cudownie!
ODPOWIEDZ