System kominowy

Kominki, grille - nastrój i pomysły.
Jak samodzielnie zbudować kominek, jaki wybrać grill, które akcesoria do grilla i kominków są najlepsze, co się sprawdza w ogrodzie i wszystko wokół... grillowanych kiełbasek:)
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

System kominowy

Post autor: Majeczkaa »

Zastanawiam się, gdzie mogłabym zakupić kompleksowe rozwiązanie w kwestii systemu kominowego – liczę na Waszą pomoc :). Gdzie Wy zaopatrywaliście się w takie coś? Których producentów uważacie za wartych uwagi, a jakich według Was powinno się unikać? Tak ze wstępnego przeglądu różnych opcji najbardziej chyba mi przypadły do gustu systemy kominowe stąd: systemykominowepl/, zwłaszcza, że znajomy mi ich bardzo polecał. Ktoś z Was ma może jakieś doświadczenie z zakupów u nich i chciałby się nimi podzielić? :)
Pan Strach
żiżka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr cze 23, 2021 2:40 pm

Re: System kominowy

Post autor: żiżka »

sama sie, waham jaki wybrać, także czekam na wasze porady, co macie u siebie? doradźcie
Ciechanowska
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr gru 15, 2021 12:43 am

Re: System kominowy

Post autor: Ciechanowska »

Nic sama nie kombinuję, bo się na tym nie znam. Mam speców o instalacji cieplnej i hydrauliki https://kowalczykinstalacje.pl . Oni zajęli się także sprawami wentylacji z rekuperacją. Od nich mam także zapewniony stały serwis. Wszystko działa a ja nie muszę zaprzątać sobie tym głowy.
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: System kominowy

Post autor: duser »

A co sądzicie na temat rekuperacji? Ja powiem szczerze, że nie wyobrażam już sobie nowoczesnego domu bez wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, ponieważ dzięki niej mamy możliwość uzyskania świeżego powietrza w budynku oraz oszczędności. Koniecznie zajrzyjcie sobie tutaj https://jawar.com.pl/kategoria-produktu ... chaniczna/ . Myślę, że ta firma was przekona.
ODPOWIEDZ