Regulamin forum

Regulamin, pytania, skargi i zażalenia, pomysły, sugestie itd.
admin
Site Admin
Posty: 7
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:40 am

Regulamin forum

Post autor: admin »

Dokładnie zapoznaj się z treścią niniejszego regulaminu zanim zaczniesz dodawać nowe posty na naszym forum wnętrzarskim.
Rejestrując się na forum.wszystkodlawnetrza.pl akceptujesz w całości i bez zastrzeżeń ten Regulamin i zobowiązujesz się go przestrzegać.

Regulamin forum.wszystkodlawnetrza.pl

1.Forum wnętrzarskie forum.wszystkodlawnetrza.pl służy wymianie poglądów, doświadczeń i informacji wnętrzarsko - meblowych pomiędzy jego użytkownikami. Przedmiotem wypowiedzi na forum powinny być tematy związane z domem, wnętrzami, nieruchomościami itd.

2.Forum nie bierze odpowiedzialności za treści prezentowane tu przez jego użytkowników. W szczególności forum.wszystkodlawnetrza.pl nie odpowiada za skutki zastosowania się przez kogokolwiek do porad, opinii i informacji udzielanych przez użytkowników, a te są ich wyłącznymi, prywatnymi i osobistymi poradami, opiniami i spostrzeżeniami.

3.Korzystanie z forum jest bezpłatne. Każdy zarejestrowany użytkownik może umieszczać na forum swoje wypowiedzi, z zachowaniem zasad tego Regulaminu.

4.Nazwa/login użytkownika forum nie może wskazywać na żadną firmę, która nie jest związana z branżą wnętrzarską lub mocno pokrewną. Nazwa użytkownika nie może być również wulgarna, ani niezrozumiała do odczytania. Takie konta będą usuwane bez ostrzeżenia.

5.Wypowiedzi użytkowników są przechowywane przez forum.wszystkodlawnetrza.pl i będą z niego usuwane tylko i wyłącznie w uzasadnionych sytuacjach, po kontakcie z administracją forum.

6.Zabronione jest umieszczanie na forum wypowiedzi, które naruszają obowiązujące prawo, a w szczególności zawierają treści lub materiały pornograficzne, nawołujące do nienawiści, nietolerancji, dyskryminacji z jakiejkolwiek przyczyny, dotyczą usług i produktów, których obrót jest zakazany prawem, są wulgarne, agresywne, obsceniczne lub sprzeczne z dobrymi obyczajami, naruszają dobra osobiste innych osób.

7.Na forum.wszystkodlawnetrza.pl można w odpowiednich działach umieszczać przekierowania do innych polecanych stron związanych z branżą wnętrzarską, przy czym:

*Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach

*Użytkownikom nie wolno umieszczać na forum wyłącznie postów zawierających odnośniki.Jeśli w każdym kolejnym poście użytkownika będzie się znajdował link - co najmniej co drugi zostanie usunięty, a użytkownik zablokowany!

*Link w stopce nie może się pojawić wcześniej, niż po napisaniu co najmnie 15 postów na forum.

Użytkownicy łamiący tą zasadę będą blokowani, a linki z ich postów będą usuwane, lub posty takie kasowane w całości.

8.Naruszenie postanowień punktu 5 będzie skutkowało trwałym i natychmiastowym usunięciem użytkownika z forum, wraz z usunięciem nieregulaminowych wypowiedzi. Notoryczne łamanie regulaminy będzie skutkowało zbanowaniem użytkownika i usunięciem z forum jego konta i wszystkich wypowiedzi.

9.Forum.wszystkodlawnetrza.pl zastrzega sobie prawo do zamykania, przerywania lub zmiany każdego wątku i pojedynczych wypowiedzi na forum, jeśli naruszają ten regulamin, a także do przenoszenia wypowiedzi niezwiązanych z tematem, w którym zostały umieszczone do odpowiedniego działu.

10.Ostateczną decyzję w sprawach spornych co do zamieszczonych przez użytkownika treści podejmuje administrator
Pan Strach
Agaaga
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: sob gru 28, 2013 7:17 pm

Re: Regulamin forum

Post autor: Agaaga »

Witam. Jestem nowym uzytkownikiem, nie mam mozliwości wysyłania prywatnych wiadomości, a poszukuję kontaktu z administratorem tego forum. Czy moge prosić o odblokowanie skrzynki?
Agaaga
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: sob gru 28, 2013 7:17 pm

Re: Regulamin forum

Post autor: Agaaga »

Agaaga pisze:Witam. Jestem nowym uzytkownikiem, nie mam mozliwości wysyłania prywatnych wiadomości, a poszukuję kontaktu z administratorem tego forum. Czy moge prosić o odblokowanie skrzynki?
Witam, czy jest szansa na odpowiedź?
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Regulamin forum

Post autor: foxi11 »

Ojejku tyle czasu i żądnego odzewu. To rzeczywiście jest problem, kiedy potrzebujesz się skontaktować.
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Regulamin forum

Post autor: Aleksandra »

Na samym dole strony macie taki napis "Kontakt z nami" i tam jest formularz, przez który normalnie się wysyła maila :lol:
asieczek
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 06, 2016 8:28 am

Re: Regulamin forum

Post autor: asieczek »

no ciekawe tylko czy odpowiedzą :d mnie interesuje dlaczego ciagle wyswietla mi 2 posty na koncie skoro mam znacznie wiecej i to bez linkow
ODPOWIEDZ