Lampy do salonu?

Dyskusje o rzecza przydatnych w ogrodzie: lampy ogrodowe, solarne, różnego typu oświetlenie ogrodowe, i narzędzia sprawdzające się przy codziennych pracach w ogrodzie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Lampy do salonu?

Post autor: Dorota40 »

Wiecie gdzie dostanę ładną, ale nie zajmującą dużo miejsca lampę do salonu?
Mam nie za duży salon, bardzo nowocześnie urządzony i nie mogę nigdzie dobrać nic stosownego :(
Czas i tak upłynie.
Pan Strach
Morek
Świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: śr lut 10, 2021 8:42 am

Re: Lampy do salonu?

Post autor: Morek »

Niedawno kupowałem bardzo elegancką i minimalistyczną w formie lampę podłogową firmy Artemide w sklepie kultowelampy.pl :) Konstrukcja tej lampy jest wykonana z aluminium i fajne w niej jest też to, że możesz ją ustawić w dowolnej pozycji.

Włoskie oświetlenie Artemide tym właśnie się charakteryzuje - nowoczesny design, minimalizm, jakość i funkcjonalność.
Polecam odwiedzenie tego właśnie sklepu :)
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 282
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Lampy do salonu?

Post autor: Martis04 »

Mi strasznie podobają się lampy drewniane i rattanowe. Lubię, jak w domu panuje ciepły, przytulny klimat.
Awatar użytkownika
katarinka7
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: czw cze 23, 2016 7:11 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lampy do salonu?

Post autor: katarinka7 »

Skoro Twoim wyznacznikiem jest nowoczesność, sklep cudownelampypl idealnie wpisze się w Twój gust. Prezentowane przez nich lampy sufitowe do salonu cechuje oryginalna forma i świadomość trendów w dekorowaniu wnętrz. Stacjonarnie nigdzie nie znalazłam tak szerokiego wyboru i korzystnych cen. Koniecznie sprawdź ich propozycje.
Karmina
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:32 am

Re: Lampy do salonu?

Post autor: Karmina »

Świetnie moim zdaniem wyglada oświetlenie w suficie podwieszanym. Można stworzyć wiele ciekawych aranżacji, czesto zresztą oświetlenie takie jest tańsze niż zakup ozdobnych żyrandoli. Lepiej sprawdza się również w pomieszczeniach niskich, gdzie nie ma możliwośći powieszenia długich lamp bez ryzyka obijania sie nie o nie głową.

Montaż warto jest przeprowadzić z zastosowaniem takich gotowych wnęk na oświetlenie:
sklep.flexgipscom/pl/c/Wneki-oswietleniowe/24

Dzięki temu będzie o wiele prostszy.
Obrazek
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 527
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Lampy do salonu?

Post autor: kapitalna »

Mi osobiście najbardziej pasuja lampy na pilota, bo jednak dają one dużą wygodę. Jeśli też patrzycie na takie aspekty to poszukajcie w sklepach z lampami czy oferują tego typu modele
srubka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lip 14, 2021 10:30 am

Re: Lampy do salonu?

Post autor: srubka »

Fajny wybór lamp do salonu jest tutaj elampypl/lampy-do-salonu polecam sobie poprzegladac, na pewno cos wpadnie w oko
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 527
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Lampy do salonu?

Post autor: kapitalna »

Wiele zależy od samego wystroju, ale można postawić na przykład na oświetlenie szynowe, bo ładnie się prezentuje. Na pewno będzie pasować do nowoczesnych wnętrz, będzie dobrze współgrać
Tynka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw kwie 14, 2022 6:18 am

Re: Lampy do salonu?

Post autor: Tynka »

Salon jest z reguły największym pomieszczeniem w domu dlatego lampy, które planujesz wstawić w tym miejscu muszą przede wszystkim skutecznie oświetlić przestrzeń no i dobrze też, gdyby jednocześnie stanowiły ozdobę wnętrza :)
Nie wiem czy spotkałaś się z lampami typu LEDS C$? Są one wyposażone w mocne diody LED oszczędzające pobór energii nawet do 90% :o Poza tym dostaniesz je w różnych wzorach i kolorach.
Szukaj lamp z tym symbolem w działach "oświetlenie LED"
ODPOWIEDZ