Strona 1 z 1

Oświetlenie solarne

: wt paź 23, 2012 8:14 pm
autor: Aleksandra
Lampy solarne - jakie podobają się Wam najbardziej i dlaczego wolicie takie (zalety) niż zwykle, elektryczne oświetlenie ogrodowe?
Znawcy mile proszeni o info

Re: Oświetlenie solarne

: sob lis 03, 2012 2:08 pm
autor: Dorota40
Ja w ogrodzie mam wprawdzie parę lamp solarnych, ale teraz bardziej myślę nad małym zrewolucjonizowaniem oświetlenia i postawię chyba na ledy (oświetlenie LED).
Czytałam na ekotaniej, że jak się je mądrze wybierze i zastosuje to mogą dać naprawdę spore oszczedności na rachunkach...
no ale wciąż myślę.
A solary są dobre tam, gdzie dużo słońca w ciągu dnia...

Re: Oświetlenie solarne

: śr sie 17, 2016 1:14 pm
autor: Malinka1
Ja w ogrodzie mam oświetlenie led w podjeździe. Wygląda to fantastycznie, możecie podziwiać takie rozwiązania na <admin poleca lekturę regulaminu forum. Użytkownik zbanowany.>

Re: Oświetlenie solarne

: śr sty 10, 2018 11:26 am
autor: anitalesz
Bardzo fajna opcja, ja ostatnio mialam w ogóle robioną całą instlację elektryczną Rbiła mi ją firma alltech z Zielonej Góry,duzo różnych wskazówek mi dali. Byłam bardzo zadowolona.

Re: Oświetlenie solarne

: wt mar 16, 2021 4:00 pm
autor: mieciu
oświetlenie solarne może i fajne ale moim zdaniem ma za małą moc aby oświetlać np ogród więc wolałbym w ogrodzie normalne oświetlenie ale ledowe.

Re: Oświetlenie solarne

: śr maja 05, 2021 6:32 am
autor: Hyorin
mieciu pisze: wt mar 16, 2021 4:00 pm oświetlenie solarne może i fajne ale moim zdaniem ma za małą moc aby oświetlać np ogród więc wolałbym w ogrodzie normalne oświetlenie ale ledowe.
Tez tak uważam, ale punktowa np. na skalniaku dają super efekt, bardzo dekoracyjne, ale mało użytkowe