Co sprawia, że wybieracie jeden sklep, a nie inny?

Polecane sklepy z asortymentem do ogrodu i na taras
JarkaMaj
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: ndz lip 04, 2021 4:50 pm

Co sprawia, że wybieracie jeden sklep, a nie inny?

Post autor: JarkaMaj »

Co sprawia, że wybieracie jeden sklep, a nie inny?
cena, renoma, reklama ?
Pan Strach
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Co sprawia, że wybieracie jeden sklep, a nie inny?

Post autor: Martis04 »

W moim przypadku to jest jakość produktów i to, czy są w moim stylu, a następnie cena. Raczej rzadko korzystam z ofert reklamowych.
alenka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:27 am

Re: Co sprawia, że wybieracie jeden sklep, a nie inny?

Post autor: alenka »

ja bardzo lubię miejsca, gdzie sama mogę decydować o wyglądzie produktu, który kupuje. to tyczy się też mebli :) ostatnio wymieniałam stół w jadalni i tym razem skorzystałam z oferty firmy https://stolywood.pl/. Na ich stronie znajdziecie kreator, który umożliwia samodzielne projektowanie takiego stołu w dowolnym kolorze czy rozmiarze. Super jakość, rozsądne ceny, terminowa realizacja zamówień.
Leosia
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 7:12 pm

Re: Co sprawia, że wybieracie jeden sklep, a nie inny?

Post autor: Leosia »

W moim przypadku nie ma absolutnie żadnej reguły .Czasami kupuję kilka rzeczy w tym samym sklepie a czasami szukam w internecie bądź w galeriach dobrej okazji .Słowem nie ma reguły. Czasami posiłkuję się poradnikami - https://piazzadimoda.pl/ .Zawsze łatwiej jest robić zakupy jeśli jesteśmy zorientowane co do aktualnych trendów modowych oraz tego co się nosi tego lata. Bardzo lubię t-shirty a wśród nich także jest spory wybór.
Fifi34
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:28 pm

Re: Co sprawia, że wybieracie jeden sklep, a nie inny?

Post autor: Fifi34 »

Dużo czynników wpływa na to, że klienci korzystają z danego sklepu czy usług. Ale myślę, że bardzo ważnym elementem będzie estetyczna i funkcjonalna strona www. Taka strona jest widoczna w sieci, łatwo ją promować i w zasadzie sama z siebie przyciąga klientów. Takie strony robi np. firma Internetowe strony www. Wystarczy popatrzeć na ich portfolio. Koszt strony internetowej Łódż też jest konkurencyjny więc warto rzucić okiem.
Artur N.
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn paź 04, 2021 11:38 am

Re: Co sprawia, że wybieracie jeden sklep, a nie inny?

Post autor: Artur N. »

Jeżeli chodzi o mnie to liczy się dostępność potrzebnych mi produktów, ich jakość, cena, intuicyjność w obsłudze sklepu internetowego (jeżeli o takim mówimy), a także prezentacja produktów. Ostatnio np. odkryłam super sklep z branży elektronicznej, którego mi brakowało, a mowa o F&F Filipowski sp. j. Zakupiłam tam automaty zmierzchowe https://www.fif.com.pl/pl/20-automaty-zmierzchowe w fajnej cenie, jakość pierwsza klasa i sposób obsługi klientów też bez zarzutów! Także podrzucam jak by ktoś też szukał :)
ODPOWIEDZ