Fajna Stronka do sprawdzania aktualnych gazetek marketowych

Polecane sklepy z artykułami do domu: meblowe, agd, rtv, dekoracyjne itp
Czas na zakupy w sprawdzonych miejscach.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Mikowicz
Bardzo stały bywalec
Posty: 397
Rejestracja: ndz sie 31, 2014 7:30 pm

Fajna Stronka do sprawdzania aktualnych gazetek marketowych

Post autor: Mikowicz »

Jest taka fajna Stronka do sprawdzania aktualnych gazetek marketowych: ding.pl
Trafiłam na nią niedawno, ale myślę że warto tu ją zostawić bo na pewno się Wam przyda:)

Chodzi o to, że wchodzicie sobie tam np. do działu polo gazetka albo Kaufland, Lidl itd i w jednym miejscu macie wszystkie aktualne oferty i nowości, jakie dane market wypuszcza.
Zamiast brać w sklepach gazetki do domu to można sobie wszystko u nich sprawdzić jeszcze przed zakupami
i potem łatwiej się chodzi wybierać do którego sklepu warto pójść.

Myślę, że teraz jak szaleje koronawirus i jednak ograniczamy wyjścia ispacerki, to to jest super pomoc :)
Pan Strach
Ciechanowska
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr gru 15, 2021 12:43 am

Re: Fajna Stronka do sprawdzania aktualnych gazetek marketowych

Post autor: Ciechanowska »

Korzystania z gazetek promocyjnych nauczyłam się w pandemii. Bardzo dobrze, że można je obejrzeć w Internecie. Dzięki temu wybieram co mi potrzebne przed wyjściem do sklepu i nie błąkam się między regałami niepotrzebnie. Podobnie w planowaniu zakupów on line. Na portalu egazetka.com są nie tylko Lidl, Biedronka, czy Auchan, są także takie gazetki jak np. Avon, co osobiście bardzo mi pasuje https://egazetka.com/avon/gazetka-avon- ... ty-id4939/
ODPOWIEDZ