Pomy ciepła

Pozamiatam, posprzątam, itp... usługi o charakterze wnętrzarskim
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Jolanta
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr kwie 28, 2021 11:19 am

Pomy ciepła

Post autor: Jolanta »

Pompy ciepła - co sądzicie o tym rozwiązaniu, jako system ogrzewania do domu? Wiele osób poleca takie instalacje z uwagi na to, że są enegooszczedne i trwałe (nie psują się co pół roku :)). Kiedyś, gdy szukałam ofert, żeby rozeznać temat, trafiłam na taką firmę https://netsu.pl/. Czytałam, że znają się bardzo dobrze na swoim fachu. Jak dla mnie to kluczowe, ponieważ chciałabym, żeby pompa za chwilę się nie popsuła przez złe zamontowanie.. Znacie, polecacie?
Pan Strach
Artur N.
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn paź 04, 2021 11:38 am

Re: Pomy ciepła

Post autor: Artur N. »

Tak! Akurat ja mam pompę od firmy Netsu. Świetna jakośc, doskonali fachowcy, pompa działa bezawaryjnie, więc na pwno mogę polecic tę firmę.
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Pomy ciepła

Post autor: Martis04 »

Pompa ciepła to chyba aktualnie najlepsze rozwiązanie. Patrząc na rosnące ceny prądu i gazu, ten kto ma pompę ciepła jest wygrany.
Ewa G.
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn paź 04, 2021 11:41 am

Re: Pomy ciepła

Post autor: Ewa G. »

Uważam, że warto zainwestować w pompę ciepła i najlepiej jeszcze zintegrować z fotowoltaiką. Wtedy będzie naprawdę ekologicznie! Ja już od kilku lat mam panele na dachu, a w tym roku pompę ciepła instalowali mi też panowie z firmy Netsu. To chyba bardzo dobra firma, bo dużo osób ma od nich pompę :) Dzięki pompie w upały miałam w domu klimatyzację!!!!
Jolanta
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr kwie 28, 2021 11:19 am

Re: Pomy ciepła

Post autor: Jolanta »

Ja też mam pompę Netsu!!!! Polecam, działa bezawaryjnie, zresztą mam na nią 7 lat gwarancji.
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Pomy ciepła

Post autor: foxi11 »

Myślę ,że to dobre rozwiązanie ale w połączenie z panelami fotowoltaicznymi z uwagi na duże zużycie prądu.
sokolowski
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 12:37 pm

Re: Pomy ciepła

Post autor: sokolowski »

foxi11 pisze: sob lis 27, 2021 11:07 am Myślę ,że to dobre rozwiązanie ale w połączenie z panelami fotowoltaicznymi z uwagi na duże zużycie prądu.
No bez przesady. Sama pompa ciepła az tyle prądu to nie bierze. Chociaz przy dzisiejszych cenach to i tak warto dołożyć paneli fotowoltaicznych i miec komplecik bezobsługowy, który tanio grzeje dom. A jednoczesnie mamy całkiem sporo darmowego pradu. Można brac od Hymona, bo ma i panele PV i pompy i zna sie na tym temacie. No i to jedna z większych firm na rynku, wiec bezpieczny zakup.
Arek454
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: sob lip 10, 2021 6:03 pm

Re: Pomy ciepła

Post autor: Arek454 »

Jeśli chcecie wybrać pompę ciepła i jednocześnie zastanawiacie się na co zwrócić uwagę od strony technicznej to polecam sprawdzić także artykuł - https://remont.biz.pl/pompa-ciepla/cop- ... py-ciepla/ który na pewno pomoże w podjęciu odpowiedniej decyzji zakupowej kierując się m.in odpowiednimi współczynnikami określającymi sprawność pompy ciepła. Życzę jak najlepszych wyborów!
Bari21
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:25 am

Re: Pomy ciepła

Post autor: Bari21 »

Jeśli są wśród nas instalatorzy szukający dobrej firmy do współpracy, to polecam AIWA. Ta firma ma pompy wysokiej jakości i bardzo dba o zadowolenie klienta. To dobry wybór także z perspektywy użytkownika, bo pompa jest bezobsługowa i łatwa w sterowaniu dzięki sterownikowi i aplikacji w języku polskim.
ODPOWIEDZ